IPS Portable Hopestar Monitor 15 inch USB Type C HDMI-invoer voor PS4 Switch
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920 x 1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920 x 1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 15 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1024×768 |
| Interface type: | BNC, VGA, HDMI, AV, VGA |
| Helderheid: | 400CD/m2 |
| Schermgrootte: | 15.6 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1280*1024 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| type: | capacitieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Grootte: | 15 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3188 quad-core processor.6 |
| RAM: | 1GB DDR3 |
| ROM: | 8 GB |
| Operatiesysteem: | Android 5,1 |
| Schermgrootte: | 15 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920 x 1080 |
| Interface type: | USB, Mini HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 15.4/15.6/18.5 / 19 / 19.5 / 20 / 21.5 / 22 / 23 / 23.6 / 24 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1024 x 768,1920*1080,1024 x 768,1680 x 1050 |
| Interface type: | HDMI+VGA |
| Helderheid: | 250 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 15 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1024x768 |
| Interface type: | VGA HDMI USB DC |
| Type: | Resistieve touch, met 4 of 5 draden, capacitieve |
| Schermgrootte: | 13.3 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920 x 1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 17 duim |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1280*1024 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | Resistieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920 x 1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920 x 1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 10 inch |
|---|---|
| Resolutie: | 1024X600 |
| Helderheid: | 250 cd/m2 |
| Garantie: | 3 jaar |
| Afmetingsgraad: | 16:9 |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera |
| Productenstatus: | Nieuw |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Zienhoek: | Horizontaal 178° Verticaal:178° |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Verbinding: | Type-C/H-DMI |
| Stroomvoorziening: | 100 tot 240 V wisselstroom (DC 12 V) |
| Installatie: | Desktop- of wandmontage |