15,6 inch Android 14 tablet pc wandmontage touchscreen RK3576 Commerciële Display
| Maat: | 15.6 inch Android Tablet PC |
|---|---|
| Applicatie: | commerciële reclamedisplay |
| Helderheid: | 250cd/m2 |
| Reactietijd: | 5 ms |
| Ethernet: | Steun |
| Maat: | 15.6 inch Android Tablet PC |
|---|---|
| Applicatie: | commerciële reclamedisplay |
| Helderheid: | 250cd/m2 |
| Reactietijd: | 5 ms |
| Ethernet: | Steun |
| Modelnummer: | I1S |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Bijzondere eigenschap: | Ondersteuning van aanpassingen |
| Camera: | Voorste camera |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 10.1 " |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Octa-core, A53,1,5 g |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED |
| Operatiesysteem: | Winst 10 |
| Modelnummer: | k17 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Vensters, Android |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Productstatus: | Voorraad |
|---|---|
| Widescreen: | - Ja, dat klopt. |
| Schermgrootte: | 15.6" |
| Display-type: | IPS |
| Type: | draagbare monitor |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor Beroeps |
| Kenmerken: | Waterdicht |
| Laadinterface: | Micro-USB |
| Aandrijvingsinterface: | Micro USB |
| Schermgrootte: | 15.4/15.6/18.5 / 19 / 19.5 / 20 / 21.5 / 22 / 23 / 23.6 / 24 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1024 x 768,1920*1080,1024 x 768,1680 x 1050 |
| Interface type: | HDMI+VGA |
| Helderheid: | 250 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 3440*1440 4K |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Resolutie: | 4K 3840x1080@144hz |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| refresh rate: | 144HZ |
| Schermgrootte: | 15.6 inch IPS |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | VGA HDMI USB DC |
| Type: | Capaciteit |
| Schermgrootte: | 3440*1440 4K |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Resolutie: | 4K 3840x1080@144hz |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| refresh rate: | 144HZ |