|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM or CNHOPESTAR |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | HOP156 |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 |
| Prijs: | Price can be negotiable |
| Verpakking Details: | 53x10x31cm |
| Levertijd: | 2-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, L/C, D/P, Western Union |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
15,6 inch Draagbare Touch Monitor IPS Full HD met TypeC HDMI Ingangen
| Paneeltype | IPS H 178/ V178 |
|---|---|
| Schermgrootte | 15,6" |
| Helderheid | 350cd/m2 |
| Resolutie (H x V) | 1920x1080@60Hz |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Paneeloppervlak | Anti-glans |
| Touchpaneel | Touchpaneel |
| Interface | Ingang 1 | HDMI 2.0x1 voor video |
|---|---|---|
| Ingang 2 | TypeCx1 voor voeding | |
| Ingang 3 | TypeCx1 voor video | |
| Ingang 4 | Micro USBx1 voor gegevensoverdracht | |
| Type-C voor zowel A/V als voeding | Ja; de signaal TC-poort ondersteunt dit |
1. Ondersteuning voor PS4/PS5-verbinding voor gamingweergave
![]()
2. Batterij is de optionele keuze. met batterij is het gemakkelijk te gebruiken, waar u ook gaat.
Batterij: 10000 mAh
![]()
3. Gedetailleerde productfoto's
![]()
![]()