15,6 inch Dual Screen Touch All-in-One POS Systeem met Kassalade en Ingebouwde 58mm Printer 2GB RAM Supermarkt
| Modelnummer: | K11 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Modelnummer: | K11 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Modelnummer: | break |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel N2840/Rockchip |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Drive -interface: | USB type C |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Aandrijvingsinterface: | USB-HDMI RJ45 |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerkingsmiddelen: | Rockchip |
| CPU: | Dual-core A72+quad-core A53,2.0G, RK3399 |
|---|---|
| RAM: | 2 GB |
| Intern geheugen: | 16 GB |
| Besturingssysteem: | Android 7.1/9.0 |
| Aanraakscherm: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / oortelefoon SIM-kaartsleuf |
|---|---|
| Oplaadinterface: | USB Type A |
| Aanraken: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
| Productenstatus: | Voorraad |
| RAM: | 2 GB/4 GB |
| Panel: | IPS scherm, waterdicht |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera 5.0MP |
| Display resolutie: | 1280*800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Type: | Tablet PC, industriële tablet |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | USB type C |
| Drive -interface: | USB type C |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / oortelefoon SIM-kaartsleuf |
|---|---|
| Oplaadinterface: | USB Type A |
| Aanraken: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
| Productenstatus: | Voorraad |
| RAM: | 2 GB/4 GB |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Oplaadinterface: | Merkgebonden |
| Drive -interface: | USB 2.0 |
| After-sales service: | Opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveonderdelen, reparatie |
| Type: | Tft |
|---|---|
| Sollicitatie: | Binnen, buiten, bus, taxi, winkelcentrum |
| Paneelgrootte: | 18.5“ |
| Max resolutie: | 1366*768 |
| kijkhoek: | V: 89 H:89 |