Hopestar 1.5GHZ 1GB 10 inch Android Tablet PC / Wandgebouwde Touch Screen Computer
| Camera: | Voorste camera |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 10.1 " |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Octa-core, A53,1,5 g |
| Camera: | Voorste camera |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 10.1 " |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Octa-core, A53,1,5 g |
| Productenstatus: | Voorraad |
|---|---|
| Schermgrootte: | 13.3 " |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Octa -kern |
| Processor hoofdfrequentie: | 2,0 GHz |
| Camera: | Voorste camera |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 18.5“ |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad-core cortex A17,1.8G, RK3288 |
| Productstatus: | Voorraad |
|---|---|
| Schermgrootte: | 12“ |
| Verwerkingsmiddelen: | Rockchip |
| Processortype: | Octakern |
| Hoofdfrequentie van de processor: | 2.0GHz |
| Schermgrootte: | 19.5 inch breed scherm |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/wit |
| Resolutie: | 1600x900 |
| Interface type: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 10 inch |
|---|---|
| Oplossing: | 1024x600 |
| Helderheid: | 250cd/m2 |
| Garantie: | 3 jaar |
| aspectverhouding: | 16:9 |
| Schermgrootte: | 17 duim |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1280*1024 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| type: | Resistieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Productstatus: | Voorraad |
|---|---|
| Widescreen: | - Ja, dat klopt. |
| Schermgrootte: | 15.6" |
| Display-type: | IPS |
| Type: | draagbare monitor |
| Schermgrootte: | 10.4 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1024*768 |
| Interface type: | VGA, HDMI, DVI, USB/RS232 |
| type: | Resistieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Schermgrootte: | 20 inch breed scherm |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/wit |
| Resolutie: | 1600x900 |
| Interface type: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 10 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Oplossing: | 1920*1200 |
| interfacetype: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA, BNC optioneel |
| Helderheid: | 250cd/m |
| Schermgrootte: | 18.5 inch breed scherm |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/wit |
| Resolutie: | 1366x768 |
| Interface type: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 49 inch |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Resolutie: | 4K 3840x1080@144hz / 5K 120hz |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| refresh rate: | 144/120hz |
| Schermgrootte: | 27 duim |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Resolutie: | 2560*1440 |
| Interface type: | HDMI, DP, AUDIO OUT |
| refresh rate: | 165HZ |
| Type: | Tft |
|---|---|
| Sollicitatie: | Binnen, buiten, bus, taxi, winkelcentrum |
| Paneelgrootte: | 18.5“ |
| Max resolutie: | 1366*768 |
| kijkhoek: | V: 89 H:89 |