|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Shenzhen, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM or CNHOPESTAR |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | 1201 uur |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 Eenheid |
| Prijs: | Price can be negotiable |
| Verpakking Details: | 63*37*35cm, 5 stuks/CTN |
| Levertijd: | 5~7 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
CE FCC Rohs TFT 12 inch LCD Monitor 1024*768 300cd M2 DVI BNC Invoer
12 inch lcd monitor TFT-LCD 1024*768 300cd/m2 DVI BNC-invoer ondersteunende wandmontage
Technische specificaties
| Grootte van het paneel | 12 inch LCD PC-monitor |
| Standaardresolutie | 1024x768 |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Helderheid | 300 cd/m2 |
| Reactietijd | 5 ms |
| Zienhoek | Horizontaal: 130° |
| Verticaal:130° | |
| Contrasverhouding | 350:1 |
| Verbinding | VGA, HDMI, (USB, AV, BNC, DVI optioneel) |
| Frequentie. | 30~80KHz/60~75Hz |
| Stroomvoorziening | Externe voeding: 100 tot 240 V wisselstroom (DC 12 V) |
| Spreker (facultatief) | 2x2W beschikbaar |
| Inrichting (optioneel) | 1) voorzien van wandbeugels voor wandmontage, VESA 75mm&100mm |
| 2) zorgen voor een stabiele mentale basis om de monitor te ondersteunen | |
| OSD-controle | AUTO+,,POWER,-,Menu |
| Helderheid, contrastverhouding, automatische aanpassing, fasepositie, klok, talen, functie, installeer, reset |
Detailfoto's
![]()
![]()
![]()
![]()
Vaak gestelde vragen
1Wat is het belangrijkste product van uw bedrijf?
A: Ons hoofdproduct zijn digitale fotokaders, tablet-pc's, reclame-spelers.
2. V: Wat is de minimale bestelling?
A: ja, ons bedrijf is vooral bezig met groothandel, maar als u erop staat er een te kopen, of als u slechts één set nodig heeft, leveren we de goederen ook aan u.
3V: Welke betaalmethoden accepteert uw bedrijf?
A: We accepteren de meeste betaalmethoden, maar accepteren vooral T/T, Western Union/ verzekeringshandel.
4Ik heb nog nooit zaken gedaan met jullie, hoe kan ik jullie bedrijf vertrouwen?
A: Ons bedrijf is al 11 jaar in .com, wat langer is dan de meeste van onze collega-leveranciers, we zijn al jaren gouden leveranciers. Bovendien hebben we een heleboel certificaten van autoriteiten,bijvoorbeeld:CE, ROHS, FCC, On-site controlecertificaat.
5. V: Wat zijn de verzendvoorwaarden en de levertijd van uw bedrijf?
A: Nou, het hangt af van de hoeveelheid van uw bestelling. Zoals u weet, hebben we tijd nodig om de machines te produceren. Maar meestal, de verzendtijd is 3-8 werkdagen na levering.Het hangt af van je laatste bestelling..
6. V: Ik zou u graag willen vragen of het mogelijk is om mijn logo op het product te hebben.
A:Ja, onze one-stop service kan worden aangepast volgens de eisen van de klant ODM / OEM ontwikkeling ontwerp productie en verwerking