Octa Core RK3368 IPS Smart Android Tablet / 15.6 inch Tablet Pc
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Schermgrootte: | 24 inch breed scherm |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/wit |
| Oplossing: | 1920*1080P |
| Interface type: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 24 inch breed scherm |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/wit |
| Resolutie: | 1920*1080P |
| Interface type: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 27 inch breed scherm paneel |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/wit facultatief |
| Resolutie: | 1920*1080P/2k facultatief |
| Interface type: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA optioneel |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Type: | draagbare gamingmonitor, draadloos |
|---|---|
| Helderheid: | 350cd/m2 |
| Garantie: | 3 jaar |
| Reactietijd: | 5ms |
| Sollicitatie: | Bureaublad, binnenshuis, wandmontage |
| Schermgrootte: | 15,6 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Oplossing: | 1920X1080 |
| interfacetype: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 20 inch breed scherm |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/wit |
| Resolutie: | 1600x900 |
| Interface type: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 19 inch breed scherm |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/wit |
| Resolutie: | 1440X900 |
| Interface type: | DC, VGA |
| Helderheid: | 250 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 20 inch breed scherm |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/wit |
| Resolutie: | 1600x900 |
| Interface type: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam, voor 0.3MP achterste 0.3MP |
|---|---|
| Productstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 7" |
| Verwerkingsmiddelen: | Allwinner |
| Processortype: | Octakern |
| Schermgrootte: | 10.1 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart Wit |
| Resolutie: | 1280x800 |
| Interface type: | VGA HDMI DC (DVI, USB optioneel) |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 21.5 |
|---|---|
| kleur: | Zwart |
| Oplossing: | 1920x1080 |
| interfacetype: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | capacitieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Schermgrootte: | 15.4/15.6/18.5 / 19 / 19.5 / 20 / 21.5 / 22 / 23 / 23.6 / 24 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1024 x 768,1920*1080,1024 x 768,1680 x 1050 |
| Interface type: | HDMI+VGA |
| Helderheid: | 250 cd/m2 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |