10-inch FCC-gecertificeerde Android medische tablet met belfunctie en 5MP camera
| Panel: | IPS scherm, waterdicht |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera 5.0MP |
| Display resolutie: | 1280*800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Type: | Tablet PC, industriële tablet |
| Panel: | IPS scherm, waterdicht |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera 5.0MP |
| Display resolutie: | 1280*800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Type: | Tablet PC, industriële tablet |
| Drive -interface: | USB-HDMI RJ45 |
|---|---|
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Type aanraakscherm: | Capacitief scherm |
| Display resolutie: | 1280x800 |
| Maat: | 13,3 inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Verwerker: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Aanraakscherm: | Capacitief scherm |
| Oplossing: | 1280*800 |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / oortelefoon SIM-kaartsleuf |
|---|---|
| Oplaadinterface: | USB Type A |
| Aanraken: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
| Productenstatus: | Voorraad |
| RAM: | 2 GB/4 GB |
| Maat: | 13,3 inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Verwerker: | Rockchip RK3288 quad core |
| Aanraakscherm: | Capacitief scherm |
| Oplossing: | 1920x1080 |
| Maat: | 8.1 Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Besturingssysteem: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Weergaveresolutie: | 800*1280 |
| RAM: | 2 GB |
| Functie: | NFC, vingerafdrukidentificatie, QR-codescan etc// |
|---|---|
| Aandrijfinterface: | microSD*1, USB typeC*1, USB-A*1, SIM-kaart*1, HDMI*1 |
| Camera: | 2,0+5,0 MP, 2,0+8,0 MP, 5,0+13,0 MP |
| Schermresolutie: | IPS HD800*1280; IPS FHD 1920*1200 |
| Besturingssysteem: | Android 9.0 |
| Aanraaktype: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
|---|---|
| Gebruik: | Commerciële weergave |
| Schermresolutie: | 1920*1080 |
| Ram Memory: | 2 GB/4 GB |
| ROM-opslag: | 32 GB/64 GB |
| kijkhoek: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
|---|---|
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Garantie: | 3 jaar |
| RAM: | 2 GB |
| SD-geheugenkaartgroef: | SD-kaart ((Max 32GB) |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 22 |
| Type: | Infrared |
| Interface Type: | Serial, usb |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Camera: | Voorste camera |
|---|---|
| Schermgrootte: | 12“ |
| Verwerkingsmiddelen: | Rockchip |
| Processortype: | Vierlingkern |
| Hoofdfrequentie van de processor: | 1.6GHz |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | Micro-USB |
| Drive -interface: | USB 3.0 |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | DC |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorkamera/achterkamer |
| Scherm: | 13,3 inch IPS |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera |
| Productenstatus: | Nieuw |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |