|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM or CNHOPESTAR |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | HOP156 |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 10 |
| Prijs: | Price can be negotiable |
| Verpakking Details: | 53x10x31cm |
| Levertijd: | 5~7 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
Schermuitbreiding & TV Stick Verbinding: De laptopmonitor heeft een herhaal-/splitschermuitbreiding/alleen tweede schermmodus. U kunt referentiegegevens rechtstreeks op de monitor weergeven bij het tekenen van grafieken, het analyseren van gegevens op uw laptop/pc, wat gemak biedt voor uw bedrijf.
| Paneeltype | IPS H 178/ V178 |
|---|---|
| Schermgrootte | 15,6" |
| Helderheid | 350cd/m2 |
| Resolutie (H x V) | 1920x1080@60Hz |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Paneeloppervlak | Anti-glans |
| Touchpaneel | Touchpaneel |
| Interface | Ingang 1 | HDMI 2.0x1 voor video |
|---|---|---|
| Ingang 2 | TypeCx1 voor stroom | |
| Ingang 3 | TypeCx1 voor video | |
| Ingang 4 | Micro USBx1 voor gegevensoverdracht | |
| Type-C voor zowel A/V als stroom | Ja; de signaal TC-poort ondersteunt dit |
![]()
Batterij: 10000 mAh
![]()
![]()
![]()