2GB RAM 4G All In One Tablet PC, RK3288 NFC POE Rj45 Android Tablet
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Schermgrootte: | 24 inch breed scherm |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/wit |
| Resolutie: | 1920*1080P |
| Interface type: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 24 inch breed scherm |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/wit |
| Resolutie: | 1920*1080P |
| Interface type: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Kleur: | Zwart/wit facultatief |
|---|---|
| Interface type: | VGA+HDMI |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Afmetingsgraad: | 16:9 |
| Kleur: | Zwart/wit facultatief |
|---|---|
| Interface type: | VGA+HDMI |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Afmetingsgraad: | 16:9 |
| Comité:: | 7 inch |
|---|---|
| De resoluties:: | 800*480 |
| TV-oplossing:: | 8202 KD |
| Afmeting van het apparaat ((mm):: | 195*130*30 |
| Batterij: | mah 1500 |
| Schermgrootte: | 27 duim |
|---|---|
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| Vernieuwingssnelheid: | 144 Hz 165 Hz |
| AMD: | Ondersteun G-sync, Free-sync |
| Schermgrootte: | 24 inch gamingmonitor |
|---|---|
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| refresh rate: | 144 Hz 165 Hz |
| AMD: | Ondersteun G-sync, Free-sync |
| Schermgrootte: | 12 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Oplossing: | 1024x768 |
| interfacetype: | VGA en DVI, HDMI - optioneel |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 21.5 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| type: | capacitieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Schermgrootte: | 19,5 duim |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/wit |
| Resolutie: | 1280x1024 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | capacitieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Schermgrootte: | 21.5 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| type: | capacitieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Schermgrootte: | 10,1 inch |
|---|---|
| Oplossing: | 1280×800 |
| Helderheid: | 500cd/m2 |
| Garantie: | 3 jaar |
| aspectverhouding: | 5:4 |
| Schermgrootte: | 3440*1440 4K |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Resolutie: | 4K 3840x1080@144hz |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| refresh rate: | 144HZ |
| Schermgrootte: | 49 inch |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Resolutie: | 4K 3840x1080@144hz / 5K 120hz |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| Vernieuwingssnelheid: | 144/120hz |