FHD 1080P IPS 15.6 inch draagbare touchscreen monitor 11 mm dikte
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920 x 1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920 x 1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 10.1 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1280x800 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| type: | 10-punts capacitief touchscreen |
| Schermgrootte: | 19 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart Wit |
| Resolutie: | 1280x1024 |
| Interface type: | VGA HDMI DC |
| Helderheid: | 250 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 19 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart Wit |
| Resolutie: | 1280x1024 |
| Interface type: | VGA HDMI DC |
| Helderheid: | 250 cd/m2 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam, voor 0.3MP achterste 0.3MP |
|---|---|
| Productstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 10.1" |
| Verwerkingsmiddelen: | MTK6737 A7 Quad core |
| Processortype: | A7 Quad kern |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Schermgrootte: | 10 inch |
|---|---|
| Oplossing: | 1024x600 |
| Helderheid: | 250cd/m2 |
| Garantie: | 3 jaar |
| aspectverhouding: | 16:9 |
| Schermgrootte: | 19 inch breed scherm |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/wit |
| Oplossing: | 1440*900 |
| Interface type: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Camera: | Voorste camera |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 10.1 |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Productenstatus: | Voorraad |
|---|---|
| processor hoofdfrequentie: | 1.3g |
| Type optisch aandrijf: | NEE |
| Breedbeeld: | Ja |
| Schermgrootte: | 10 " |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera |
| Productenstatus: | Nieuw |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |