2.0M/P Camera 10 inch Wifi All In One Touch Screen PC 300cd/M2
| Type: | IPS |
|---|---|
| Sollicitatie: | Binnen- |
| Paneelgrootte: | 10.1 inch |
| Max resolutie: | 1280*800 |
| Kijkhoek: | 89/89/89/89 (L /R /U /D) |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Sollicitatie: | Binnen- |
| Paneelgrootte: | 10.1 inch |
| Max resolutie: | 1280*800 |
| Kijkhoek: | 89/89/89/89 (L /R /U /D) |
| Schermgrootte: | 17 duim |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1280x1024 |
| Interface type: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Productenstatus: | Voorraad |
|---|---|
| Breedbeeld: | Ja |
| Schermgrootte: | 8 " |
| Type weergave: | LCD |
| Processormerk: | Quad Core Cortex A17 |
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerker: | RK3288, quad-core cortex A17,1.6G |
| Geheugencapaciteit: | 2 GB |
| Display resolutie: | 1280x800 |
| Schermgrootte: | 42 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| interfacetype: | HDMI, schermpoort |
| Type: | Capacitieve aanraking |
| Helderheid: | 350cd/m2 (1000cd/m2, optioneel) |
| Schermgrootte: | 19 inch |
|---|---|
| Oplossing: | 1440X900 |
| interfacetype: | VGA en HDMI, RS232- optionele |
| Type: | IR Touch, capacitieve touch of geen touchscreen |
| Helderheid: | 350cd/m2 (1000cd/m2, optioneel) |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 13.3 " |
| Processorfabricage: | Allwinnaar |
| Type processor: | RK3368, octa-core cortex A53,1.5G |
| Schermgrootte: | 12 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Oplossing: | 1024x768 |
| interfacetype: | VGA en DVI, HDMI - optioneel |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Kijkhoek: | Horizontaal: 178° Verticaal: 178° |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Connector: | Type-C/H-DMI |
| Voeding: | 100 tot 240 V wisselstroom (DC 12 V) |
| Installatie: | Desktop- of wandmontage |
| Kijkhoek: | Horizontaal 178° Verticaal:178° |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Connector: | Type-C/H-DMI |
| Voeding: | 100 tot 240 V wisselstroom (DC 12 V) |
| Installatie: | Desktop- of wandmontage |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / oortelefoon SIM-kaartsleuf |
|---|---|
| Oplaadinterface: | USB Type A |
| Aanraken: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
| Productenstatus: | Voorraad |
| RAM: | 2 GB/4 GB |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 13.3 " |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Octa -kern |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 13.3 " |
| Processorfabricage: | Allwinnaar |
| Type processor: | RK3368, octa-core cortex A53,1.5G |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | USB type C |
| Drive -interface: | USB type C |
| Productenstatus: | Voorraad |
|---|---|
| Breedbeeld: | Ja |
| Schermgrootte: | 10.1 " |
| Type weergave: | LCD |
| Processormerk: | Quad Core Cortex A7 |