|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM or CNHOPESTAR |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | HOP156 |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 10 |
| Prijs: | Price can be ngotiable |
| Verpakking Details: | 53x10x31cm |
| Levertijd: | 5~7 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
15,6 inch FHD 1080P IPS Type-C mobiele telefoon computer draagbaar aanraakscherm
| Paneeltype | IPS H 178/ V178 |
|---|---|
| Schermgrootte | 15,6" |
| Helderheid | 350cd/m2 |
| Resolutie (H x V) | 1920x1080@60Hz |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Paneeloppervlak | Anti-glans |
| Touchscreen | Touchscreen |
| Interface | Ingang 1 | HDMI 2.0x1 voor video |
|---|---|---|
| Ingang 2 | TypeCx1 voor voeding | |
| Ingang 3 | TypeCx1 voor video | |
| Ingang 4 | Micro USBx1 voor gegevensoverdracht | |
| Type-C voor zowel A/V als voeding | Ja; de signaal TC-poort ondersteunt dit |
1. Ondersteuning voor aansluiting van PS4/PS5 voor gaming display
![]()
2. Batterij is de optionele keuze. Met batterij is het gemakkelijk te gebruiken, waar u ook gaat.
Batterij: 10000 mAh
![]()
3. Gedetailleerde productfoto's
![]()
![]()
Veelgestelde vragen
1. Wat is het hoofdproduct van uw bedrijf?
A: Ons hoofdproduct is digitale fotolijsten, tablets, reclamespelers.
2. V: Wat is de minimale bestelling?
A: Ja, ons bedrijf houdt zich voornamelijk bezig met groothandel, maar als u erop staat er één te kopen, of u heeft er maar één set nodig, zullen we de goederen ook aan u leveren.
3. V: Welke betaalmethoden accepteert uw bedrijf?
A: We accepteren de meeste betaalmethoden, maar voornamelijk T/T, Western Union/ assurance trade payment.
4. V: Ik heb nog nooit zaken gedaan met jullie, hoe kan ik uw bedrijf vertrouwen?
A: Ons bedrijf heeft 11 jaar fabrikantenervaring, wat langer is dan de meeste van onze collega-leveranciers, we zijn al jaren gouden leveranciers. Bovendien hebben we nogal wat officiële certificaten, bijvoorbeeld CE, ROHS, FCC.
5. V: Wat zijn de verzendvoorwaarden en levertijd van uw bedrijf?
A: Nou, dat hangt af van de hoeveelheid van uw bestelling. Zoals u weet, hebben we tijd nodig om de machines te produceren. Maar meestal is de verzendtijd 3-8 werkdagen na levering. Wat de gedetailleerde kosten betreft, dit hangt af van uw definitieve bestelling.
6. V: Ik wil u vragen of het mogelijk is om mijn logo op het product te hebben.
A: Ja, onze one-stop service kan worden aangepast aan de eisen van de klant ODM/OEM-ontwikkelingsontwerp productie en verwerking