POE aangedreven 10 inch RK3368 1.5 GHz All In One Touch Screen PC
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Camera: | Voorste camera |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 10.1 " |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Productenstatus: | Voorraad |
|---|---|
| processor hoofdfrequentie: | 1.3g |
| Type optisch aandrijf: | NEE |
| Breedbeeld: | Ja |
| Schermgrootte: | 10 " |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 13.3 " |
| Processorfabricage: | Allwinnaar |
| Type processor: | RK3368, octa-core cortex A53,1.5G |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 13.3 " |
| Processorfabricage: | Allwinnaar |
| Type processor: | RK3368, octa-core cortex A53,1.5G |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 13.3 " |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Octa -kern |
| Camera: | Voorste camera |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 18.5“ |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad-core cortex A17,1.8G, RK3288 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |