Belangrijkste kenmerken tablet
| Systeem | |
| CPU | RK3399 Dual core cortex A72+Quad core cortex A53 |
| RAM | 4GB |
| Intern geheugen | 128GB |
| Besturingssysteem | Android 12 |
| Display | |
| Paneel | 27" LCD |
| Paneeltype | IPS |
| Resolutie | 1920*1080 |
| Weergavekleuren | 16,7M Kleuren |
| Kleurengamma | sRGB 99% |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (L/R/B/B) |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Luminantie | 250cdm2 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Touch | |
| Modeltype | In-cell touch |
| Aantal punten | 10-punts |
| Interface voor touch | HID-USB |
| Netwerk | |
| WiFi | 802.11b/g/n/a/ac/ax (WiFi 6) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Ethernet | 100M/1000M |
| Interface | |
| Voedingsaansluiting | DC-stroomingang |
| Type-c | Volledige functie (behalve oplaadfunctie) |
| USB | Standaard USB 2.0 Host, optionele USB-touchfunctie |
| USB | USB 3.0 |
| USB | USB 3.0 |
| HDMI IN | Ondersteunt HDMI 2.0 |
| RJ45 | Ethernet-interface |
| Mediabestanden afspelen | |
| Videoformaat | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265, H.264, H.263, VC-1, VP8, VP9, MVC, AV1, etc., maximaal ondersteund tot 8K@60fps |
| Audioformaat | MP3/WMA/AAC/WAV/OGG, etc. |
| Foto | jpeg/png/gif, etc. |
| Overig | |
| Productkleuren | wit/zwart |
| VESA | 100 mm*100 mm |
| Knop | Aan/Uit/Vol+/Vol- |
| Luidspreker | 5W*2 |
| G-sensor | Ondersteunt 90 graden |
| Taal | Meertalig |
| Certificaten | CE/FCC |
| Voeding | |
| Voedingstype | Adapter |
| Ingangsspanning | DC 18V/5A |
| Stroomverbruik | <=25W |
| Stand-by | Stand-by<=0,5W |
| Ingebouwde batterijcapaciteit | 14,4V/7500MA Optioneel |
| Volledige batterijduur | 4-6 uur |
| Indicatorlampje modus | Aan (ROOD) |
| Werkomgeving | |
| Opslagtemperatuur | -20---60 |
| Werktemperatuur | 0---45 10~90% RV |
| Accessoires | |
| Adapter | Adapter, 18V/4A |
| Gebruikershandleiding | ja |
27-inch scherm
Deze tablet gebruikt een groot 27-inch scherm, wat zeer geschikt is voor gebruikers om films te kijken en op internet te surfen. Grote schermen kunnen gebruikers een bioscoopachtige ervaring bieden en het kijkresultaat is beter. Het 27-inch scherm heeft meer realistische ruimte. Gebruikers kunnen gemakkelijk multitasking uitvoeren. Meer vensters en applicaties kunnen op het scherm worden geopend om de efficiëntie van het werk aanzienlijk te verbeteren en het aantal keren dat vensters heen en weer worden geschakeld te verminderen.
![]()
RK3399 CPU
Gebruikt de RK3399 CPU, een energiezuinige processor met hoge prestaties. Het maakt gebruik van een grote en kleine kernarchitectuur, vier A53 kleine kernen + twee A72 grote kernen, met geïntegreerde GPU MALI-T860, ondersteunt 4K-decodering, 1080P-codering. De RK3399-processor is krachtig, de reactiesnelheid is snel en de bediening van het apparaat door de gebruiker is soepeler.
![]()
4+128GB
Met 4+128GB geheugenruimte, vergeleken met gewone 4+64GB, kan het voldoende opslagruimte bieden en tegelijkertijd voldoen aan de behoeften van dagelijkse applicaties.
![]()
1080P IPS Scherm
Met de hoge resolutie van 1920x1080 met een IPS-scherm, kan het een duidelijk weergave-effect bieden. Het kleurweergavevermogen van het IPS-scherm is sterk en het kleureffect dat door het scherm wordt geboden is beter. Zeer geschikt voor het bekijken van video's op grote schermen.
![]()
Optionele batterij
Een geselecteerde batterijcapaciteit, we kunnen verschillende batterijcapaciteiten aanpassen aan de behoeften van de gebruiker. Biedt gebruikers meer keuzes, vermindert de kosten tot op zekere hoogte en de acceptatie door gebruikers is beter. De optie met een batterij kan meer gebruiksscenario's voor het apparaat bieden, zodat het apparaat niet afhankelijk is van de stroomkabel, wat handiger is in gebruik.
![]()
Meerdere hoeken verstelbaar
Uitgerust met een mobiele beugel die in meerdere hoeken verstelbaar is, voor een super bevredigende en comfortabele kijkervaring.
![]()
Veelzijdig gebruik
![]()
Verpakking ondersteunt maatwerk, gebruikers kunnen logo's op de doos aanpassen. Aangepaste verpakkingen kunnen worden aangepast aan de verschillende behoeften van de gebruiker.
![]()
10,1 inch POE NFC Conferentie Android Tablet met omringende LED-lichtstrip
24 inch draagbare standby-mijn tv LCD-touchscreen live streaming machine
55 inch groot formaat wandgemonteerde reclame tablet pc 1080P RK3566 Android Tablet
8 inch POE NFC wandgemonteerde Android Tablet
43 inch vloerstaande Android WiFi reclame kiosk winkelcentrum advertentiemachine
21,5 inch 8+128GB Win7/10 Systeem wandgemonteerde industriële tablet pc