21.5 inch RK3288 RK3399 All In One Touch Screen PC 4G LCD Wandmontage
| Type: | 1920*1080P, IPS |
|---|---|
| Sollicitatie: | Binnen- |
| Kijkhoek: | 89/89/89/89 (L /R /U /D) |
| Pixelveld: | 0,227 mm (W) |
| Contrastverhouding: | 1000: 1 |
| Type: | 1920*1080P, IPS |
|---|---|
| Sollicitatie: | Binnen- |
| Kijkhoek: | 89/89/89/89 (L /R /U /D) |
| Pixelveld: | 0,227 mm (W) |
| Contrastverhouding: | 1000: 1 |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / oortelefoon SIM-kaartsleuf |
|---|---|
| Oplaadinterface: | USB Type A |
| aanraken: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
| RAM: | 2 GB/4 GB |
| ROM-opslag: | 32 GB/64 GB |
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| After-sales service: | Callcenter en online technische ondersteuning, ter plaatse training en inspectie, gratis reserveonde |
| Camera: | Voorste camera |
| Type processor: | RK3288, quad-core cortex A17,1.8G |
| Processor hoofdfrequentie: | 1.8GHz |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor Beroeps |
| Verwerkingsmiddelen: | RK3288 |
| Touchscreen type: | Capacitatief scherm |
| Display resolutie: | 1280*800 |
| Grootte: | 10.1 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| systeem: | Android 11 |
| Ram: | 2/4GB |
| Geheugen: | 16/32GB |
| Grootte: | 13.3inch |
|---|---|
| Verwerkingsmiddelen: | Quad core cortex A17,1.6G,RK3288 |
| Ram: | 2GB/4GB |
| Geheugencapaciteit: | 16GB/32GB |
| Besturingssysteem: | Android 8.1 |
| Schermgrootte: | 10.1" |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Kenmerken: | USB type C |
| Aandrijvingsinterface:: | G+G, capacitieve touchscreen met 5 touchpunten |
| Robuuste graad: | IP65 waterdicht, stofdicht, druppeldicht |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor Beroeps |
| Kenmerken: | Waterdicht |
| Laadinterface: | D.C. |
| Aandrijvingsinterface: | USB |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor Beroeps |
| Kenmerken: | Waterdicht |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Scherm: | 13,3 inch IPS |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera |
| Productenstatus: | Nieuw |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| oplaadinterface: | USB Type A |
| After-sales service: | Callcenter en online technische ondersteuning, ter plaatse training en inspectie, gratis reserveonde |
| Camera: | Voorste camera |
| Type processor: | RK3288, quad-core cortex A17,1.8G |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Sollicitatie: | Binnen- |
| Kijkhoek: | 89/89/89/89 (L /R /U /D) |
| Pixelveld: | 0,227 mm (W) |
| Contrastverhouding: | 1000: 1 |
| Panel: | IPS scherm, waterdicht |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera 5.0MP |
| Display resolutie: | 1280*800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Type: | Tablet PC, industriële tablet |
| Afmeting: | 13.3inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Systemen: | Android 8.1 |
| RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |