WIFI RJ45 RAM 2GB Wandgebouwde Tablet PC / 12 inch Android Tablet
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerker: | RK3288, quad-core cortex A17,1.6G |
| Geheugencapaciteit: | 2 GB |
| Schermresolutie: | 1280x800 |
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerker: | RK3288, quad-core cortex A17,1.6G |
| Geheugencapaciteit: | 2 GB |
| Schermresolutie: | 1280x800 |
| CPU: | Dual-core A72+quad-core A53,2.0G, RK3399 |
|---|---|
| RAM: | 2 GB |
| Intern geheugen: | 16 GB |
| Besturingssysteem: | Android 7.1/9.0 |
| Aanraakscherm: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerker: | RK3288, quad-core cortex A17,1.6G |
| Geheugencapaciteit: | 2 GB |
| Display resolutie: | 1280x800 |
| Camera: | 5MP + 13MP met flitser en autofocus |
|---|---|
| Ondersteun de frequentie: | 13.56MHz |
| Besturingssysteem: | Android 7.0-8.0 |
| Netwerk: | Wifi, GSM, 4G, 3G, ondersteuning voor 2G,3G,4G en wifi |
| Resolutie: | 1280x800, 1920x1200 optioneel |
| Panel: | IPS scherm, waterdicht |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera 5.0MP |
| Display resolutie: | 1280*800 |
| Besturingssysteem: | Android 8.1 |
| type: | Tablet PC, industriële tablet |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| LEIDENE Lichte bar: | LED-lichtbalk met RGB en gemengde kleur |
| VESA: | 75*75 mm |
| Camera: | Voorste camera |
| Processortype: | RK3288, quad-core cortex A17,1.8G |
| Camera: | 5MP + 13MP met flitser en autofocus |
|---|---|
| Ondersteun de frequentie: | 13.56 MHz |
| Besturingssysteem: | Android 7.0-8.0 |
| Netwerk: | Wifi, GSM, 4G, 3G, ondersteuning voor 2G,3G,4G en wifi |
| Resolutie: | 1280x800, 1920x1200 optioneel |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor Beroeps |
| Kenmerken: | Waterdicht |
| Aandrijvingsinterface: | USB type C |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera optioneel |
|---|---|
| Verwerker: | A64 |
| Geheugencapaciteit: | 2GB/4G |
| Display resolutie: | 1280x800 |
| Besturingssysteem: | Android 8.1 |
| Schermgrootte: | 10 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Kenmerken: | USB type C |
| Aandrijvingsinterface:: | G+G, capacitieve touchscreen met 5 touchpunten |
| Robuuste graad: | IP65 waterdicht, stofdicht, druppeldicht |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 15“ |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 15“ |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Aandrijvingsinterface: | USB-HDMI RJ45 |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerkingsmiddelen: | Rockchip |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor Beroeps |
| Feature: | Waterdicht |
| Aandrijvingsinterface: | USB type C RJ45 |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |