|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | HOP7008 |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 stuk |
| Prijs: | $63.00 |
| Verpakking Details: | Kleurdoosje + karton voor l-vorm Android tablet 7 inch |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
| Systemen | Specificatie |
|---|---|
| CPU | Quad core cortex A7, 1,3 GHz |
| RAM | 1 GB |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Besturingssysteem | Android 6.0 |
| Aanraakscherm | 5-punts capacitieve aanraking |
| Afbeelding | Specificatie |
| Panel | 7" LCD IPS-paneel |
| Resolutie | 1024×600 |
| Contrastverhouding | 500 |
| Luminansie | 300 cd/m2 |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Netwerk | Specificatie |
| Wifi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | Optioneel, RJ45-doos (Ext) |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Interface | Specificatie |
| Kaartsleuf | TF, ondersteunt tot 32 GB |
| Micro USB | Micro USB OTG |
| USB | USB-host |
| HD | HD-uitgang |
| Power Jack | Gelijkstroomtoevoer |
| Hoortelefoon | 3.5mm oortelefoon |
| Reekspoort | 4P-2.0mm, seriële poort |
| RJ45 | 4P-2.0mm verbinding met RJ45-doos |
| Media play | Specificatie |
| Videoformaat | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263H.264, VC1, RV enz., ondersteunen tot 1080p |
| Audioformaat | MP3/WMA/AAC enz. |
| Foto | JPEG |
| andere | Specificatie |
| Batterij | 2200mAh/3,7V |
| Microfoon | - Ja, dat klopt. |
| Voorzitter | 2 × 1W |
| Camera | 2.0MP, voorste camera |
| Taal | Meertalig |
| Werktemperatuur | 0°40°C |
| Kleur | Wit/Zwart |
| Accessoires | Adapter (5V/2A), gebruikershandleiding |