18.5 inch TFT Android Advertising Player / 0.297mm Android Media Player PC
| Type: | Tft |
|---|---|
| Sollicitatie: | Binnen, buiten, bus, taxi, winkelcentrum |
| Paneelgrootte: | 18.5“ |
| Max resolutie: | 1366*768 |
| kijkhoek: | V: 89 H:89 |
| Type: | Tft |
|---|---|
| Sollicitatie: | Binnen, buiten, bus, taxi, winkelcentrum |
| Paneelgrootte: | 18.5“ |
| Max resolutie: | 1366*768 |
| kijkhoek: | V: 89 H:89 |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera |
| Productenstatus: | Nieuw |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Functie: | Waterdicht |
| After-sales service: | Callcenter en online technische ondersteuning, ter plaatse training en inspectie, gratis reserveonde |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
| Type processor: | RK3288 de schors A17 van de vierlingkern |
| Maat: | 10.1inch |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| Systeem: | Android 13 |
| RAM: | 4 GB |
| Rom: | 32 GB |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | DC |
| Drive -interface: | Mini-USB |
| Maat: | 10.1inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Besturingssysteem: | Android 13 |
| RAM: | 4 GB |
| Rom: | 32 GB |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor Beroeps |
| Kenmerken: | Waterdicht |
| Laadinterface: | Micro-USB |
| Aandrijvingsinterface: | Micro USB |
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Laadinterface: | USB-Type A |
| Naverkoopservice: | Call centre en online Technische ondersteuning, Onsite-Opleiding en Inspectie, Vrije vervangstukken, |
| Camera: | Voorste camera |
| Processortype: | RK3288, quad-core cortex A17,1.8G |
| Modelnummer: | K14 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Android, Win7/10 |
| Modelnummer: | K14 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Android, Win7/10 |
| Modelnummer: | Q6 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Android, Vensters |
| Camera: | Voorste camera |
|---|---|
| Touchscreen type: | Capacitatief scherm |