|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | A19D15E |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 stuk |
| Prijs: | $188.00 - $204.00 / Piece |
| Verpakking Details: | Productgrootte:468*228*37mm Productgewicht: 3kg Verpakkingsgrootte528*110*395mm ((LxWxH): , Verpakki |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
| Systemen | Specificaties |
|---|---|
| CPU | A33 quad-core processor, clocked 1.4G |
| RAM | 1 GB |
| ROM | 8 GB |
| Systemen | Android 4.4.2 |
| Scherm weergeven | 18.5 inch LED scherm |
| Resolutie | 1366*768 |
| Contrast | 1000 |
| Helderheid | 350 cdm2 |
| Schermverhouding/displaygebied | 16:9 / Display gebied: 408x229mm |
| Wifi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | Ondersteuning |
| Bluetooth | Facultatief |
| 3G | Ondersteuning van externe 3G USB dongle |
| SD-kaart | Ondersteuning van SD-kaart (max 32G) |
| Mini USB | USB OTG |
| USB-host | USB-host 2.0 x 3 |
| RJ-45 | Netwerkinterface |
| DC-invoer | DC-invoer |
| Koptelefoon | 3.5mm stereo koptelefoon uitgang |
| Video-ondersteuning | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263H.264, VC1, RV enz., ondersteunen tot 1080p |
| Audio-ondersteuning | MP3/WMA/AAC enz. |
| Beeldondersteuning | JPEG, JPG |
| Draadloze muis | Ondersteuning |
| Draadloos toetsenbord | Ondersteuning |
| Sprekers | 3Wx2 (standaard), 5Wx2 (optioneel) |
| Camera | 2 miljoen pixel camera (Standaard), 5 miljoen pixel camera (Facultatief) |
| OSD-taal | Multi-taal OSD-operatie |
| Ondersteuning van software | QQ/Facebook/kaart/e-mail/games enzovoort. |
| Adapter | 12V/3A |
| Desktopbeugel | Standaard |
| Type | Lange (mm) | Breedte (mm) | Hoogte/dikte (mm) | Nettogewicht | Bruto gewicht |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichaamsgrootte | 461 | 281 | 35 | 2.5 kg | - |
| Kleurdoos | 525 | 390 | 115 | 3.6 kg | - |
| 3 stuks per doos | 540 | 350 | 405 | 10.8kg | 11.8kg |