|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | SR133T-64 |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 stuk |
| Prijs: | $107.00 |
| Verpakking Details: | Standaard Verpakking 13,3 inch tablet |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
Android 6.0 13,3 inch tablet met 10 punten capacitieve touchscreen - Een uitgebreide medische tablet oplossing ontworpen voor de gezondheidszorg,combinatie van geavanceerde technologie met praktische bruikbaarheid voor verbeterde patiëntenzorg en operationele efficiëntie.
| Specificaties voor het weergeven | |
|---|---|
| Scherm | 13.3 inch LED scherm |
| Resolutie | 1280×800 |
| Helderheid | 350 cdm2 |
| Contrast | 1000:1 |
| Schermschaal/weergavegebied | 16:10 / Display Area: 285×177mm |
| Configuratie | |
| CPU | Allwinner A64 quad-core processor, clocked 1.6G |
| RAM | 1 GB |
| ROM | 8 GB |
| Systemen | Android 6.0 |
| Netwerkconnectiviteit | |
| Wifi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | Ondersteunt verbinding met de RJ45-netwerkinterface |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| 3G/4G | Ondersteuning van externe 3G/4G USB dongle |
| Ports & Interfaces | |
| SD-kaart | 1 × SD-kaartsleuf (maximale ondersteuning 32 GB) |
| Mini USB | 1×USB OTG (voor debugging en systeemprogrammering) |
| USB 2.0 | 3×USB 2.0-interface (ondersteunt U-schijf, muis, toetsenbord, printer enz.) |
| RJ45 | 1×RJ45-netwerkinterface |
| Hoortelefoon | met een diameter van niet meer dan 10 mm |
| Kracht | 1 × 4,0 mm DC-aansluiting |
| Multimedia-ondersteuning | |
| Video | Ondersteunt MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263H.264, RV, etc. (maximale ondersteuning 1080P) |
| Audio | Ondersteuning van MP3, WMA, AAC enzovoort |
| Afbeelding | JPEG, JPG |
| Aanvullende kenmerken | |
| Draadloos Muistoetsenbord | Ondersteuning |
| Voorzitter | 2 × 2 W luidsprekers |
| Camera | Standaard 200W-pixelcamera (500W-pixelcamera optioneel) |
| OSD-taal | Chinese, Engelse, Duitse, Koreaanse, Russische, Franse, Spaanse, Arabische enz. |
| Ondersteuning van software | Gratis installatie van applicaties (kaarten, games, e-mail, zelfontwikkelende apps, enz.) |
| Inclusief accessoires | |
| Adapter | Eén, specificaties: 12V/2A |
| Desktopbeugel | Eén. |
| Afstandsbediening | Facultatief |
| Gebruikershandleiding | Eén. |
| Diefstalbestendige dekselplaat | Eén (dekt inbrengtoestellen om diefstal te voorkomen) |
In moderne zorginstellingen zijn efficiëntie, betrouwbaarheid en betrokkenheid van patiënten belangrijker dan ooit.De 10 inch Medische Android Tablet met 5MP Camera en Call Handle is ontworpen om de operaties te stroomlijnen, verbeteren van de patiëntcommunicatie en ondersteunen van de werkvloei van het personeel in ziekenhuizen, klinieken en voorzieningen voor verzorgd wonen.