|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM or CNHOPESTAR |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | V3L6R |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 eenheid |
| Prijs: | Price can be negotiable |
| Verpakking Details: | 68x17x53cm |
| Levertijd: | 2-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/P, Western Union, T/T |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
IPA 3440*1440 200Hz 35-inch Gaming Desktop Monitor 1ms Responstijd
4k Gaming Monitor 35 inch Ondersteuning Muurbeugel Desktop Met DP Ingang
| Naam | 35" 4K 120Hz 21:9 LED monitor |
| Schermgrootte | 35" |
| Paneel | AUO M350QVR01.1 |
| Paneeltype | VA |
| Curvatuur | 1800 |
| Beeldverhouding | 0.88125 |
| Actief gebied (H*V) | 819.408*345.888 |
| Resolutie | 3440*1440 |
| Achtergrondverlichtingstype | E-LED |
| Maximale witte luminantie (cd/m²) | 280 |
| Minimale witte luminantie (cd/m²) | 180 |
| Standaard kleurtemperatuur | 6500 |
| Contrast | 2500:01:00 |
| Miljoen | |
| Ondersteunde kleuren | 16.7M |
| Kleur | 0.95 |
| schaal | 0.72 |
| Kijkhoek (Horizontaal/Verticaal) | 178/178 |
| Responstijd | 1Ms |
| Vernieuwingsfrequentie | 200HZ |
| Pixel pitch | 0.2382*0.2402mm |