1800R 1080P Full HD 165Hz gebogen 32 inch gaming monitor 144hz 1ms
| Resolutie: | 1920x1080 |
|---|---|
| Schermverhouding: | 21:9 |
| Kromming: | 1800R |
| Vernieuwingssnelheid: | 1 ms |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Resolutie: | 1920x1080 |
|---|---|
| Schermverhouding: | 21:9 |
| Kromming: | 1800R |
| Vernieuwingssnelheid: | 1 ms |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Resolutie: | 1920x1080 |
|---|---|
| Schermverhouding: | 21:9 |
| Kromming: | 1800R |
| refresh rate: | 1 ms |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Resolutie: | 2560*1440P |
|---|---|
| Schermverhouding: | 16:9 |
| Kromming: | 2800R |
| refresh rate: | 1 ms |
| Helderheid: | 300 cd/m2 |
| CPU: | Quad-core 1,3 GHz |
|---|---|
| Kleur: | witte kleur |
| Bel handgreep: | Ja |
| Functie: | NFC POE |
| Gebruik: | Ziekenhuis |
| Aanraakpaneel: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
|---|---|
| Kleur: | zwart, wit |
| CPU: | Quad-core cor |
| Wifi: | 802.11b/g/n (2,4 GHz & 5,0 GHz optioneel) |
| Oplossing: | 1280 x 800 Pixel |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| Camera: | Camera aan de voorkant, tweede webcam, voor 0,3 mp achter 0,3 mp |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 7 " |
| Processorfabricage: | Allwinnaar |
| Type processor: | Octa -kern |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Toepassing: | Binnen |
| kijkhoek: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Reactietijd: | 5 ms |
| Schermgrootte: | 32 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| interfacetype: | HDMI, schermpoort |
| Type: | IR Touch, capacitieve touch |
| Helderheid: | 350cd/m2 (1000cd/m2, optioneel) |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Functie: | Waterdicht |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Productenstatus: | Nieuw |
| Maat: | 15.6 inch Android Tablet PC |
|---|---|
| Applicatie: | commerciële reclamedisplay |
| Helderheid: | 250cd/m2 |
| Reactietijd: | 5 ms |
| Ethernet: | Steun |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Drive -interface: | USB type C |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| CPU: | RK3288, quad-core cortex A17,1.6G |
|---|---|
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Bedieningssysteem: | Android 8.1 |
| Aanraakscherm: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | usb |
| Camera: | Front Camera |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Aandrijvingsinterface: | USB-HDMI RJ45 |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerkingsmiddelen: | Rockchip |