|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | HOP-1002 |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 stuk |
| Prijs: | $119.00 - $135.00 / Piece |
| Verpakking Details: | Standaard karton voor 10 inch smart poe android tablet pc 6.0 |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
Wall Mount POE Power 10-inch Smart Android Tablet PC-scherm met WiFi touchscreen mogelijkheid, ontworpen voor commerciële en industriële toepassingen.
| Systemen | Specificaties |
|---|---|
| CPU | RK3368, Octa-core Cortex A53, 1,5 GHz |
| RAM | 1 GB |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Besturingssysteem | Android 6.0 |
| Aanraakscherm | 10-punts capacitieve aanraking |
| Afbeelding | Specificaties |
| Panel | 10.1" IPS-paneel met LED |
| Resolutie | 1280×800 |
| Actief gebied | 216.96 ((H) × 135,6 mm ((V) |
| Afbeeldingsmodus | Normaal zwart, IPS |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Contrastverhouding | 800 |
| Luminansie | 250 cd/m2 |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Netwerk | Specificaties |
| Wifi | 802.11b/g/n/ac, 2,4G+5G |
| 3G Dongle | 3G USB Dongle Extern |
| Ethernet | 100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Interface | Specificaties |
| Kaartsleuf | SD, ondersteunt tot 32 GB |
| USB-apparaat | Mini USB OTG |
| USB-host | USB-host 3.0 × 3 |
| Power Jack | Gelijkstroominvoer |
| HD-uitgang | HD-uitgang |
| RJ45 | RJ45 |
| Hoortelefoon | 3.5mm oortelefoon |
| Reekspoort | USB voor seriële poort |
| Media-afspelen | Specificaties |
| Videoformaat | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263H.264, VC1, RV enz., Ondersteuning tot 4K |
| Audioformaat | MP3/WMA/AAC enz. |
| Foto | JPEG |
| Andere | Specificaties |
| Wandbeugel | 100 mm × 100 mm Wandmontage |
| Voorzitter | 2 × 2W |
| Camera | 2.0MP Front Camera |
| Microfoon | - Ja, dat klopt. |
| Taal | Meertalig |
| Werktemperatuur | 0°40°C |
| Accessoires | Adapter (12V/3A), gebruikershandleiding |
Power over Ethernet zorgt ervoor dat deze tablet stroom en data ontvangt van één enkele kabel, waardoor de installatie ingewikkeld wordt.In de eerste plaats is het belangrijk dat de aankoop van de verkoop van een product in de handel wordt vergemakkelijkt., uitrol van kantoren of inzet van wagenparken waar consistent en gestroomlijnd opzetten van belang is.
Gebouwd op een industrieel platform met een Rockchip RK3368 octa-core processor, is het apparaat ontworpen voor langdurig gebruik zonder ventilator.,en omgevingswarmte, waardoor de betrouwbaarheid wordt gewaarborgd voor alle toepassingen voor de detailhandel, de fabriek en het publiek.
We bieden uitgebreide OEM en ODM diensten. Klanten kunnen alles aanpassen, van boot animaties en voorgeïnstalleerde software tot behuizing afwerking en UI lay-out.We kunnen apparaten met een witte label produceren of de firmware afstemmen op uw software-ecosysteem..
Consistentie is van belang bij multi-fase implementaties. We verbinden ons aan een stabiele productie voor dit model, ondersteund door grootschalige productie (tot 50.000 eenheden per maand) en strikte supply chain controles.Moeten veranderingen onvermijdelijk zijn?, geven wij vooraf een EOL-aankondiging en stellen we gelijkwaardige opvolgers voor om onderbrekingen in uw project te voorkomen.
Het Android 6.0 platform maakt naadloze APK-integratie mogelijk en ondersteunt SDK/API's voor interactie met uw POS, ERP, HIS of signage platforms.We kunnen helpen met remote testing en pre-provisioning configuraties om een soepele software integratie te garanderen voorafgaand aan de implementatie.
Deze eenheid is ontworpen voor veelzijdigheid en ondersteunt VESA-standaard wandmontage en kan worden geïntegreerd in kioskbehuizingen, back-of-counter-instellingen of bevestigingspanelen, waarbij PoE de fysieke implementatie vereenvoudigt.De dunne en robuuste vormfactor past zich aan verschillende commerciële ontwerpvereisten aan.
We stimuleren proefproeven om de werkvloeien te valideren, hardware compatibiliteit en inzetbereidheid.In het geval van kleine proefpartijen kunt u het risico verminderen voordat u op schaal gaat..
Voor gepersonaliseerde OEM-orders variëren de doorlooptijden tot 25-30 dagen, afhankelijk van de complexiteit.Er kan ook worden ingesteld voor een gestapelde leveringsschema's ter ondersteuning van de geleidelijke uitrol.
Shenzhen Hopestar Sci-tech Co., Ltd is een toonaangevend bedrijf van LCD en LED Monitor in Shenzhen, China.Marketing- en after-salesdienstWe zijn gespecialiseerd in LCD Monitor, Touch Screen Monitor, CCTV Monitor, Open Frame Monitor, All-in-one PC sinds 2002.
Wij zijn lid van de Trade Assurance Service en u kunt bij ons een uitgebreide bescherming krijgen voor uw zakelijke transacties.
Wil je meer informatie over Trade Assurance Service?De Commissie heeft de Commissie verzocht om de in de mededeling vermelde informatie te verstrekken.Of ons rechtstreeks ondervragen.