|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM or CNHOPESTAR |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | P24 |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 Eenheid |
| Prijs: | usd 75 -80 /pcs |
| Verpakking Details: | 63X15X50 |
| Levertijd: | 5~7 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
![]()
| Paneelgrootte | 19 inch 16:10 LED MONITOR |
| Weergavegebied | 408.2×255.1(mm2) |
| Standaardresolutie | 1440x900 |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Helderheid | 350cd/m2 |
| Responstijd | 5ms |
| Kijkhoek | Horizontaal:170° |
| Verticaal:160° | |
| Contrastverhouding | 50000000 :1 |
| Connector | VGA, HDMI, USB, AV, BNC, DVI (aangepast aan de vraag) |
| Frequentie | 30~80KHz/60~75Hz |
| Voeding | Externe voeding: 100 tot 240V AC (DC 12V) |
| Luidspreker (optioneel) | 2x2W |
| Installatie (optioneel) | 1) Lever wandbeugels voor wandmontage, VESA 75mm & 100mm |
| 2) Lever een stabiele metalen voet ter ondersteuning van de monitor | |
| OSD-bediening | AUTO,+,POWER,-,MENU |
| helderheid, contrastverhouding, automatische aanpassing, fasepositie, klok, Talen, functie, Installeren, reset |
![]()
Gloednieuw ontwerp, eenvoudig en mooi, vrij en ongeremd. Alle stijlen kunnen worden aangesloten op monitorapparatuur, wees gerust om te kopen.
![]()
![]()
![]()
![]()