Anti Newton 32 inch Open Frame Touch Display IR Capacitive Touch Voor Kiosk
| Schermgrootte: | 32 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Interface type: | HDMI, schermpoort |
| type: | IR Touch, capacitieve touch |
| Helderheid: | 350 cd/m2 (1000 cd/m2, optioneel) |
| Schermgrootte: | 32 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Interface type: | HDMI, schermpoort |
| type: | IR Touch, capacitieve touch |
| Helderheid: | 350 cd/m2 (1000 cd/m2, optioneel) |
| Schermgrootte: | 42 inch. |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Interface type: | HDMI, schermpoort |
| Type: | Capacitatieve aanraking |
| Helderheid: | 350 cd/m2 (1000 cd/m2, optioneel) |
| Productenstatus: | Voorraad |
|---|---|
| Schermgrootte: | 13.3 " |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Octa -kern |
| Processor hoofdfrequentie: | 1,5 GHz |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| After-sales service: | Call centre en online Technische ondersteuning |
| Processorfabricage: | ROCKCHIP RK3288, Dual-core A72 + quad-core A53 |
| Geheugencapaciteit: | 2 GB+16 GB |
| Type aanraakscherm: | Capacitief scherm 10 punten Touch |
| Productenstatus: | Voorraad |
|---|---|
| processor hoofdfrequentie: | 1.3g |
| Type optisch aandrijf: | NEE |
| Breedbeeld: | Ja |
| Schermgrootte: | 10 " |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| Productenstatus: | Voorraad |
|---|---|
| Breedbeeld: | Ja |
| Schermgrootte: | 10.1 " |
| Type weergave: | LCD |
| Processormerk: | Quad Core Cortex A7 |
| Productenstatus: | Voorraad |
|---|---|
| Schermgrootte: | 13.3 " |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Octa -kern |
| Processor hoofdfrequentie: | 2,0 GHz |
| Camera: | Voorste camera |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 10.1 " |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Aanraakpaneel: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
|---|---|
| Kleur: | zwart, wit |
| CPU: | Quad-core cor |
| Wifi: | 802.11b/g/n (2,4 GHz & 5,0 GHz optioneel) |
| Oplossing: | 1280 x 800 Pixel |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | USB type C |
| Drive -interface: | USB type C |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 13.3 " |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Octa -kern |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |