Supermarkt Restaurant 15,6 inch Win10 Kassasysteem met Enkel Scherm POS Terminal en Capacitief Aanraakscherm
| Modelnummer: | HP-P1561 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | I5 3210M |
| Resolutie: | 1920*1080 |
| Modelnummer: | HP-P1561 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | I5 3210M |
| Resolutie: | 1920*1080 |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED |
| Operatiesysteem: | Windows |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED |
| Operatiesysteem: | Windows |
| Modelnummer: | I1S |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Certificaatnorm: | CE ROHS |
| Scherm: | 13,3 inch IPS |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera |
| Productenstatus: | Nieuw |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | DC |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorkamera/achterkamer |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Functie: | Waterdicht |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Productenstatus: | Nieuw |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 15“ |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera |
| Productenstatus: | Nieuw |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor Beroeps |
| Feature: | Waterdicht |
| Aandrijvingsinterface: | USB type C RJ45 |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Aandrijvingsinterface: | USB-HDMI RJ45 |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerkingsmiddelen: | Rockchip |
| CPU: | RK3399 |
|---|---|
| Besturingssysteem: | Android optioneel |
| Display resolutie: | 800*1280 |
| Intern Geheugen: | 16GB |
| Ram: | 2 GB |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | gelijkstroom |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorkamera/achterkamer |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Aandrijvingsinterface: | USB-HDMI RJ45 |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerkingsmiddelen: | Rockchip |