Industrial 15,6 inch RK3288 Android 8.1 Tablet PC 10 punt touchscreen
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerker: | RK3288, quad-core cortex A17,1.6G |
| Geheugencapaciteit: | 2 GB |
| Display resolutie: | 1280x800 |
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerker: | RK3288, quad-core cortex A17,1.6G |
| Geheugencapaciteit: | 2 GB |
| Display resolutie: | 1280x800 |
| Schermgrootte: | 15.6' |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Resolutie: | 1366x768 |
| Bedrijfsvoering: | Windows 7/ Android |
| RAM: | 2 GB |
| Camera: | Voorste camera |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 10.1 |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | DC |
| Drive -interface: | Mini-USB |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | Micro-USB |
| Drive -interface: | USB 3.0 |
| CPU: | RK3576S |
|---|---|
| Besturingssysteem: | Android optioneel |
| Display resolutie: | 1920*1080 |
| Intern geheugen: | 64 GB |
| RAM: | 4 GB |
| Display resolutie: | 1920x1080 |
|---|---|
| Besturingssysteem: | Android 6.0 |
| Productenstatus: | Voorraad |
| Gewicht: | 2 kg |
| Schermgrootte: | 17.3 |
| Modelnummer: | break |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel N2840/Rockchip |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Drive -interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Drive -interface: | USB type C |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Drive -interface: | USB type C RJ45 |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Modelnummer: | B1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Bijzondere eigenschap: | Ondersteuning van aanpassingen |
| CPU: | RK3568 |
|---|---|
| Besturingssysteem: | Androïde 11 |
| Display resolutie: | 1920*1080 |
| Intern geheugen: | 32 GB |
| RAM: | 4 GB |
| Schermgrootte: | 32 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Interface type: | VGA en HDMI, RS232- optionele |
| type: | IR Touch, capacitieve touch |
| Helderheid: | 350 cd/m2 (1000 cd/m2, optioneel) |