4G LTE Optie RK3399 Muur gemonteerd POE Touchscreen Full HD 17,3 inch Android Tablet
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Grootte: | 5.5 inch. |
|---|---|
| CPU: | MT6580 |
| Systemen: | Windows/Android |
| RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| After-sales service: | Callcenter en online technische ondersteuning, ter plaatse training en inspectie, gratis reserveonde |
| Camera: | Voorste camera |
| Type processor: | RK3288, quad-core cortex A17,1.8G |
| Processor hoofdfrequentie: | 1.8GHz |
| Schermgrootte: | 15.6' |
|---|---|
| Verwerker: | i3 |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Besturingssysteem: | Windows 7/10, Android |
| Modelnummer: | i9 pos alles in één |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Schermgrootte: | 15,6 inch, 11,6 inch, 15 inch, 15,6 inch Optioneel |
| CPU: | Dual-core n2840 dual-thread 2,16 GHz processor |
| Modelnummer: | k17 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Vensters, Android |
| Modelnummer: | K14 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Android, Win7/10 |
| Modelnummer: | RS623 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Android, Vensters |
| Camera: | Camera aan de voorkant, tweede webcam, voor 0,3 mp achter 0,3 mp |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 7 " |
| Processorfabricage: | Allwinnaar |
| Type processor: | Octa -kern |
| Modelnummer: | HPI7 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Geheugen: | 4GB DDR3, 8GB DDR3, 2GB DDR3, 16GB ddr3 |
| Afmeting: | 15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | J6412, RK3288, rk3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel i5, Intel I3, Intel I7, Intel |
| Resolutie: | 1920*1080, facultatief |
| Besturingssysteem: | Vensters, Android |
| Interface: | RJ45, USB3.0USB2.0, rs232, VGA, VGA/USB+RJ45+RS232+COM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED, Capacitief touchscreen |
| Operatiesysteem: | Vensters, Android |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Functie: | SDK |
| Keyword: | 15,6 inch Capacitief Touchscreen Kassaregister Alles-in-één Pos Machine |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Aandrijvingsinterface: | USB-HDMI RJ45 |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerkingsmiddelen: | Rockchip |
| Modelnummer: | 6000 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | MTK6739 |
| RAM: | 1GB/2GB |