Zwart-wit printer Uitvoertype 5,5-inch Android 8.1 PDA POS-terminal voor gestroomlijnde restaurantbestelverwerking
| Modelnummer: | 6000 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| RAM: | 1/2GB |
| Modelnummer: | 6000 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| RAM: | 1/2GB |
| Modelnummer: | 6000 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| RAM: | 1/2GB |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Modelnummer: | N1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| RAM: | 2/3/4GB |
| Afmeting: | 5,45 inch |
|---|---|
| CPU: | BT1 |
| Systemen: | Android 11 |
| RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 15“ |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Modelnummer: | N1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| RAM: | 2/3/4GB |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor Beroeps |
| Verwerkingsmiddelen: | RK3288 |
| Touchscreen type: | Capacitatief scherm |
| Display resolutie: | 1280*800 |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED |
| Operatiesysteem: | Windows |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Modelnummer: | N1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| RAM: | 2/3/4GB |
| Modelnummer: | Q6 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Bijzondere eigenschap: | Ondersteuning van aanpassingen |
| Afmeting: | 15.6 inch dubbel scherm |
|---|---|
| Besturingssysteem: | Android, Vensters |
| CPU: | N2840, 3e generatie I3/N2840 |
| Geheugen: | 4GB DDR4 |
| Capaciteit harde schijf: | 64 GB |
| Grootte: | 21.5 inch. |
|---|---|
| CPU: | RK3588S2 |
| Systemen: | Android 13 |
| Ram: | 4 GB |
| ROM: | 32 GB |