10 punten Hopestar 5ms 17 inch draagbare monitor touchscreen
| Schermgrootte: | 17 duim |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1280*1024 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | Resistieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Schermgrootte: | 17 duim |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1280*1024 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | Resistieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Aandrijfinterface: | USB-HDMI RJ45 |
| After-sales service: | Callcenter en online technische ondersteuning, training en inspectie op locatie, gratis reserveonder |
| Camera: | Voorste camera |
| Vervaardiging van processors: | Rotschip |
| Modelnummer: | i9 pos alles in één |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Schermgrootte: | 15,6 inch, 11,6 inch, 15 inch, 15,6 inch Optioneel |
| CPU: | Dual-core n2840 dual-thread 2,16 GHz processor |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor Beroeps |
| Kenmerken: | Waterdicht |
| Aandrijvingsinterface: | USB type C RJ45 |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Modelnummer: | K11 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Maat: | 15,6 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Systeem: | Androïde 11 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| CPU: | RK3576S |
|---|---|
| Besturingssysteem: | Android optioneel |
| Display resolutie: | 1920*1080 |
| Intern geheugen: | 64 GB |
| RAM: | 4 GB |
| Size: | 15 inch. |
|---|---|
| CPU: | N100 |
| Systemen: | Windows 10/11 |
| RAM: | 8 GB |
| ROM: | 256 GB |
| Afmeting: | 13.3/15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | Optioneel |
| RAM: | 2/4/8 GB |
| ROM: | 16/32/64/128 GB |
| Systemen: | Windows 7/10, Android |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED, Capacitief touchscreen |
| Operatiesysteem: | Android, Vensters |
| Modelnummer: | 6000 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| RAM: | 1/2GB |
| Modelnummer: | N1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| RAM: | 2/3/4GB |
| Modelnummer: | N1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| RAM: | 2/3/4GB |
| Modelnummer: | N1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| RAM: | 2/3/4GB |
| Afmeting: | 15.6 inch dubbel scherm |
|---|---|
| Geheugen: | 2 GB |
| Capaciteit harde schijf: | 32 GB |
| CPU: | rk3568, Intel Celeron J1900, Intel J4125 |
| Systemen: | Android/Windows |