10 punten capacitieve 0,297 mm LCD touchscreen monitor USB SD-poort
| Schermgrootte: | 15.6 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920*1080 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | capacitieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Schermgrootte: | 15.6 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920*1080 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | capacitieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Schermgrootte: | 10.4 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1024*768 |
| Interface type: | VGA, HDMI, DVI, USB/RS232 |
| type: | Resistieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Sollicitatie: | Binnen- |
| Kijkhoek: | 89/89/89/89 (L /R /U /D) |
| Pixelveld: | 0,227 mm (W) |
| Contrastverhouding: | 1000: 1 |
| Modelnummer: | I8 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Certificaatnorm: | CE ROHS |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Aandrijvingsinterface: | USB-HDMI RJ45 |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerkingsmiddelen: | Rockchip |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED, LCD, andere |
| Operatiesysteem: | Linux, Android, Windows, andere |
| RAM: | 2GB DDR3, 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Modelnummer: | RS610P |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | I3 tweede generatie |
| Resolutie: | 1366*768P |
| Modelnummer: | 6000 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| RAM: | 1/2GB |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED, Capacitief touchscreen |
| Operatiesysteem: | Windows |
| Afmeting: | 15.6 inch dubbel scherm |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows 7/10, Android |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Afmeting: | 15.6 inch dubbel scherm |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows 7 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| Grootte: | 15.6 inch. |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Systemen: | Android 14 |
| Ram: | 4 GB |
| ROM: | 32 GB |