Win7/10 Alles-in-één POS-applicaties Geïntegreerde Printer SDK Functionaliteit voor Restaurants 15,6 inch LED-aanraakscherm
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED |
| Operatiesysteem: | Windows |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED |
| Operatiesysteem: | Windows |
| Modelnummer: | I1S |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Bijzondere eigenschap: | Ondersteuning van aanpassingen |
| Modelnummer: | B1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | i3 |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Modelnummer: | RS607 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | oem |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Windows |
| Modelnummer: | break |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel N2840/Rockchip |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Modelnummer: | RS610P |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | I3 tweede generatie |
| Resolutie: | 1366*768P |
| Grootte: | 15.6+14 inch dubbel scherm |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows7/10 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Screen size: | 7 10 10.1 12 15 17 18.5 19 21.5 27 inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 800×600,1024*768,1280*800,1280*1024,1440*900, |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | Resistive touch, Capacitive touch |
| Modelnummer: | D7 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Schermgrootte: | 12 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1024x768 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | Resistieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Modelnummer: | k17 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Vensters, Android |
| Hoofdvertoning: | 11.6/15.6" |
|---|---|
| Geheugen: | DDR3 2G |
| Hard Disk: | 32G SSD |
| CPU: | Intel N2930 / N2840 / I3 / 1900 |
| Besturingssysteem: | win7/Andrid |
| Afmeting: | 15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Systemen: | Windows 7 |
| RAM: | 8 GB |
| ROM: | 128 GB |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED |
| Operatiesysteem: | Windows |
| Schermgrootte: | 15.6' |
|---|---|
| CPU: | I3-3120M |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Bedrijfsvoering: | Windows 7/10, Android |
| RAM: | 2/4/6/8 GB |