14-inch Dual Screen POS Systeem Thermische Transfer Printer Technologie voor Android Win7/10 All-in-One POS Terminal
| Modelnummer: | K14 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Android, Win7/10 |
| Modelnummer: | K14 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Android, Win7/10 |
| Modelnummer: | K14 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Android, Win7/10 |
| Afmeting: | 13.3/15/15.6 enkel of dubbel scherm |
|---|---|
| Geheugen: | 2/4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Capaciteit harde schijf: | 32 GB, 64 GB, 128 GB. |
| Bedrijfsvoering: | Windows 7/8/10/XP, Android |
| Materiaal: | kunststof |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 15“ |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | DC |
| Drive -interface: | Mini-USB |
| Schermgrootte: | 15 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1024*768 |
| Interface type: | VGA, HDMI, DVI, USB/RS232 |
| Type: | Resistieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Afmeting: | 15 inch. |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows/Android |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| functie: | Waterdicht |
| Aandrijfinterface: | USB type C RJ45 |
| After-sales service: | Callcenter en online technische ondersteuning, training en inspectie op locatie, gratis reserveonder |
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| After-sales service: | Callcenter en online technische ondersteuning, ter plaatse training en inspectie, gratis reserveonde |
| Camera: | Voorste camera |
| Type processor: | RK3288, quad-core cortex A17,1.8G |
| Processor hoofdfrequentie: | 1.8GHz |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Grootte: | 10. inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Verwerker: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Aanraakscherm: | Capacitatief scherm |
| Resolutie: | 1280*800 |
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerker: | RK3288, quad-core cortex A17,1.6G |
| Geheugencapaciteit: | 2 GB |
| Display resolutie: | 1280x800 |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor Beroeps |
| Verwerkingsmiddelen: | RK3288 |
| Touchscreen type: | Capacitatief scherm |
| Display resolutie: | 1280*800 |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Drive -interface: | USB type C |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Modelnummer: | 6000 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | MTK6739 |
| RAM: | 1GB/2GB |