|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 stuk |
| Prijs: | Price can be negotiable |
| Verpakking Details: | Standaard verpakking OEM logo camera markt nfc 10 inch android display reclame |
| Levertijd: | 2-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
| Afbeelding | |
|---|---|
| Scherm | 13.3 inch IPS scherm |
| Resolutie | 1920×1080 |
| Helderheid | 300 cdm2 |
| Contrast | 1000:1 |
| Aanraakscherm | 10 punten capacitieve aanraking |
| Configuratie | |
| CPU | Rockchip RK3288 quad-core processor, met clock 2.0G |
| RAM | 2 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Systemen | Android 8.1 |
| Netwerk | |
| Wifi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | RJ45, 10M/100M ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| 4G LTE | Beschikbaar met een extra $35 |
| Verbindingen | |
| Kaartsleuf | SD, ondersteunt tot 32GB |
| USB | USB Host × 3, 1 × USB OTG (Mini) |
| HDMI | HDMI-uitgang |
| RJ45 | RJ45, 10M/100M (POE voeg $8) |
| Hoortelefoon | met een diameter van niet meer dan 10 mm |
| Kracht | Gelijkstroomtoevoer |
| Multimedia | |
| Video | Ondersteunt MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263H.264, RV, enz. |
| Audio | MP3/WMA/AAC enz. |
| Afbeelding | JPEG, JPG |
| Andere parameters | |
| NFC | NFC beschikbaar met een extra $8 |
| Voorzitter | 2 × 2 W luidsprekers |
| Camera | 2.0MP voorste camera |
| OSD-taal | Meerdere OSD-taal |
| MIC | Ingebouwde MIC |
| Accessoires | |
| Adapter | Adapter, 12V/2A |
| Gebruikershandleiding | - Jawel. |