Smart 12" Industrial Android Tablet Met Android 5.1 RK3288 Camera WiFi RJ45 HD USB SD kaart
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | Micro-USB |
| Drive -interface: | USB 3.0 |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | Micro-USB |
| Drive -interface: | USB 3.0 |
| Keyword: | 10 inch POE Android tablet |
|---|---|
| Processortype: | RK3288, quad-core cortex A17,1.8G |
| Geheugencapaciteit: | 2 GB |
| Camera: | Voorste camera |
| Display resolutie: | 1280*800 |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Functie: | Waterdicht |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Productenstatus: | Nieuw |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| kijkhoek: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
|---|---|
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Garantie: | 3 jaar |
| RAM: | 2 GB |
| SD-geheugenkaartgroef: | SD-kaart ((Max 32GB) |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 13.3 " |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Octa -kern |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Toepassing: | Binnen |
| kijkhoek: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Reactietijd: | 5 ms |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
| Processorfabricage: | Rockchip RK3399 |
| Type processor: | 6 kern |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Drive -interface: | USB type C |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Drive -interface: | USB type C |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Drive -interface: | USB type C RJ45 |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Drive -interface: | USB type C RJ45 |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Drive -interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
| Verwerkingsmiddelen: | Quad core cortex A17,1.6G,RK3288 |
| Geheugencapaciteit: | 2GB/16GB (4+32GB optioneel) |