Retail 15.6 inch Dual Touch Screen All in One Terminal Machine met thermische overdracht printer technologie
| Modelnummer: | k17 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Vensters, Android |
| Modelnummer: | k17 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Vensters, Android |
| Maat: | 15.6 inch Android Tablet PC |
|---|---|
| Applicatie: | commerciële reclamedisplay |
| Helderheid: | 250cd/m2 |
| Reactietijd: | 5 ms |
| Ethernet: | Steun |
| Aanraakpaneel: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
|---|---|
| Kleur: | zwart, wit |
| CPU: | Quad-core cor |
| Wifi: | 802.11b/g/n (2,4 GHz & 5,0 GHz optioneel) |
| Oplossing: | 1280 x 800 Pixel |
| Schermgrootte: | 10.1 12 15 15.6 17 19 21.5 24 32 TFT-LCD |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Oplossing: | 1024*768,1920×1080,1280×1024,1440*900 |
| interfacetype: | VGA en DVI, HDMI, RS232-optioneel |
| Type: | Resistieve touch, 4 draden, 5 draden |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 3840X2160 |
| Interface type: | USB, Mini HDMI, Typec*2 |
| type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 13.3 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 15 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920 x 1080 |
| Interface type: | USB, Mini HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Screen size: | 10.1 12 15 15.6 17 19 21.5 24 32 inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1280x1024,1280*800,1920*1080,1440*900 |
| Interface type: | VGA and DVI , HDMI, RS232- optional |
| Type: | Resistive Touch, Capative optional |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / oortelefoon SIM-kaartsleuf |
|---|---|
| Oplaadinterface: | USB Type A |
| Aanraken: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
| Productenstatus: | Voorraad |
| RAM: | 2 GB/4 GB |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| Schermgrootte: | 15 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1024x768 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | Resistieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
|---|---|
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Dikte: | 11 mm |
| Garantie: | 3 jaar |
| Productstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 21.5 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1280*1024 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| type: | capacitieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Modelnummer: | i9-2 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | cnhopestar |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Windows |