10.1" Android 8.1 Medische tablet PC Hopstital Gebruik Met Handling Call
| Panel: | IPS scherm, waterdicht |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera 5.0MP |
| Display resolutie: | 1280*800 |
| Operating System: | Android 8.1,10.1 |
| Type: | Tablet PC, industriële tablet |
| Panel: | IPS scherm, waterdicht |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera 5.0MP |
| Display resolutie: | 1280*800 |
| Operating System: | Android 8.1,10.1 |
| Type: | Tablet PC, industriële tablet |
| Maat: | 10. inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Verwerker: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Aanraakscherm: | Capacitief scherm |
| Oplossing: | 1280*800 |
| CPU: | RK3288, quad-core cortex A17,1.6G |
|---|---|
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Bedieningssysteem: | Android 8.1 |
| Aanraakscherm: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
| Grootte: | 10. inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Verwerker: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Aanraakscherm: | Capacitatief scherm |
| Resolutie: | 1280*800 |
| Maat: | 10.1 inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Verwerker: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Aanraakscherm: | Capacitief scherm |
| Oplossing: | 1280*800 |
| grootte: | 18.5“ |
|---|---|
| Verwerker: | RK3288, quad-core A17,1.6G |
| Geheugencapaciteit: | 2 GB |
| Display resolutie: | 1366x768 |
| Besturingssysteem: | Android 8.1 |
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Oplaadinterface: | USB Type A |
| Dienst na verkoop: | Callcenter en online technische ondersteuning, ter plaatse training en inspectie, gratis reserveonde |
| Camera: | Voorste camera |
| Processortype: | RK3288, quad-core cortex A17,1.8G |
| kijkhoek: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
|---|---|
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Garantie: | 3 jaar |
| RAM: | 2 GB |
| SD-geheugenkaartgroef: | SD-kaart ((Max 32GB) |
| CPU: | Quad-core 1,3 GHz |
|---|---|
| Kleur: | witte kleur |
| Bel handgreep: | Ja |
| Functie: | NFC POE |
| Gebruik: | Ziekenhuis |
| Panel: | IPS scherm, waterdicht |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera 5.0MP |
| Display resolutie: | 1280*800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Type: | Tablet PC, industriële tablet |
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288, quad-core cortex A17,1.6G |
| Intern geheugen: | 16 GB |
| Aanraakscherm: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
| Paneel: | 13.3"LCD-paneel |