Batterij 10000mAh Draagbare draadloze touchscreen monitor 15" 10mm
| Schermgrootte: | 15 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920 x 1080 |
| Interface type: | USB, Mini HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 15 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920 x 1080 |
| Interface type: | USB, Mini HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 12 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Oplossing: | 1024x768 |
| interfacetype: | VGA en DVI, HDMI - optioneel |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 15.6 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1280*1024 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| type: | capacitieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 10.1 inch |
|---|---|
| Kleur: | zwart |
| Resolutie: | 1280x800 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | 10-punts capacitief touchscreen |
| Productenstatus: | Voorraad |
|---|---|
| Schermgrootte: | 13.3 " |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Octa -kern |
| Processor hoofdfrequentie: | 2,0 GHz |
| Camera: | Voorste camera |
|---|---|
| Schermgrootte: | 12“ |
| Verwerkingsmiddelen: | Rockchip |
| Processortype: | Vierlingkern |
| Hoofdfrequentie van de processor: | 1.6GHz |
| Schermgrootte: | 17 duim |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1280*1024 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | Resistieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Schermgrootte: | 15 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1024*768 |
| Interface type: | VGA, HDMI, DVI, USB/RS232 |
| Type: | Resistieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Camera: | Voorste camera |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 18.5“ |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad-core cortex A17,1.8G, RK3288 |
| Camera: | Voorste camera |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 10.1 " |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Octa-core, A53,1,5 g |
| Productenstatus: | Voorraad |
|---|---|
| processor hoofdfrequentie: | 1.3g |
| Type optisch aandrijf: | NEE |
| Breedbeeld: | Ja |
| Schermgrootte: | 10 " |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera |
| Productenstatus: | Nieuw |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |