Zwart 21,5 inch Full HD Computer Monitor 1920x1080 HDMI DVI VGA LCD
| Schermgrootte: | 21.5" scherm |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/wit |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 21.5" scherm |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/wit |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 23 duim |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920*1080 |
| Interface type: | HDMI+VGA |
| Helderheid: | 250 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 23.6" |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/wit facultatief |
| Resolutie: | 1920*1080P |
| Interface type: | VGA+HDMI |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 15.4/15.6/18.5 / 19 / 19.5 / 20 / 21.5 / 22 / 23 / 23.6 / 24 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1024 x 768,1920*1080,1024 x 768,1680 x 1050 |
| Interface type: | HDMI+VGA |
| Helderheid: | 250 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Kleur: | Zwart/wit facultatief |
|---|---|
| Interface type: | VGA+HDMI |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Afmetingsgraad: | 16:9 |
| Kleur: | Zwart/wit facultatief |
|---|---|
| Interface type: | VGA+HDMI |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Afmetingsgraad: | 16:9 |
| Kleur: | Zwart/wit facultatief |
|---|---|
| Interface type: | VGA+HDMI |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Afmetingsgraad: | 16:9 |
| Schermgrootte: | 24 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920*1080 |
| Interface type: | HDMI+VGA |
| Helderheid: | 250 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 32 inch |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Resolutie: | 2560x1440 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| refresh rate: | 144HZ |
| Schermgrootte: | 24 inch breed scherm |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/wit |
| Resolutie: | 1920*1080P |
| Interface type: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 27 duim |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Resolutie: | 3840X2160 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| Vernieuwingssnelheid: | 60 Hz |
| Schermgrootte: | 24 inch |
|---|---|
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| Vernieuwingssnelheid: | 144HZ |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 12 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1024×768 |
| Interface type: | BNC, VGA, HDMI, AV, VGA |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 15,6 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Oplossing: | 1920X1080 |
| interfacetype: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |