|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM or CNHOPESTAR |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | S20W |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 eenheid |
| Prijs: | Price can be negotiable |
| Verpakking Details: | 63X15X50 |
| Levertijd: | 5~7 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
| Grootte van het paneel | 20 inch 16:10 LED monitor |
| Afbeeldingsgebied | 408.2×255.1 ((mm2) |
| Standaardresolutie | 1600x900 |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Helderheid | 350 cd/m2 |
| Reactietijd | 5 ms |
| Zienhoek | Horizontaal:170° |
| Verticaal:160° | |
| Contrasverhouding | 50000000:1 |
| Verbinding | VGA, HDMI, USB, AV, BNC, DVI (op maat) |
| Frequentie. | 30~80KHz/60~75Hz |
| Stroomvoorziening | Externe voeding: 100 tot 240 V wisselstroom (DC 12 V) |
| Spreker (facultatief) | 2x2W |
| Inrichting (optioneel) | 1) voorzien van wandbeugels voor wandmontage, VESA 75mm&100mm |
| 2) zorgen voor een stabiele mentale basis om de monitor te ondersteunen | |
| OSD-controle | AUTO+,,POWER,-,Menu |
| Helderheid, contrastverhouding, automatische aanpassing, fasepositie, klok, talen, functie, installeer, reset |
![]()
![]()
![]()
1Wat is het belangrijkste product van uw bedrijf?
A: Ons hoofdproduct zijn digitale fotokaders, tablet-pc's, reclame-spelers.
2. V: Wat is de minimale bestelling?
A: ja, ons bedrijf is vooral bezig met groothandel, maar als u erop staat er een te kopen, of als u slechts één set nodig heeft, leveren we de goederen ook aan u.
3V: Welke betaalmethoden accepteert uw bedrijf?
A: We accepteren de meeste betaalmethoden, maar accepteren vooral T/T, Western Union/ verzekeringshandel.
4Ik heb nog nooit zaken gedaan met jullie, hoe kan ik jullie bedrijf vertrouwen?
A: Ons bedrijf is al 11 jaar in .com, wat langer is dan de meeste van onze collega-leveranciers, we zijn al jaren gouden leveranciers. Bovendien hebben we een heleboel certificaten van autoriteiten,bijvoorbeeld:CE, ROHS, FCC, On-site controlecertificaat.
5. V: Wat zijn de verzendvoorwaarden en de levertijd van uw bedrijf?
A: Nou, het hangt af van de hoeveelheid van uw bestelling. Zoals u weet, hebben we tijd nodig om de machines te produceren. Maar meestal, de verzendtijd is 3-8 werkdagen na levering.Het hangt af van je laatste bestelling..
6. V: Ik zou u graag willen vragen of het mogelijk is om mijn logo op het product te hebben.
A:Ja, onze one-stop service kan worden aangepast volgens de eisen van de klant ODM / OEM ontwikkeling ontwerp productie en verwerking