|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM or CNHOPESTAR |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | P215P |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 eenheid |
| Prijs: | Price can be negotiable |
| Verpakking Details: | 45 x 46 x 20 cm |
| Levertijd: | 5~7 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
Zwart 21,5 inch Full HD computermonitor 1920x1080 HDMI DVI VGA LCD
21,5" computermonitor Full HD 1920x1080 HDMI DVI VGA LCD monitor met LED-achtergrondverlichting, zwart
| Paneelgrootte | 21,5 inch LED MONITOR |
| Weergavegebied | 476,64(H) × 268,11(V)(mm2) |
| Standaardresolutie | 1920x1080 |
| Aantal kleuren | 16,7M |
| Helderheid | 350cd/m2 |
| Responstijd | 5ms |
| Kijkhoek | Horizontaal: 170° |
| Verticaal: 160° | |
| Contrastverhouding | 50000000:1 |
| Connector | VGA, HDMI, USB, AV, BNC, DVI (aangepast naar behoefte) |
| Frequentie | 30~80KHz/60~75Hz |
| Voeding | Externe voeding: 100 tot 240V AC (DC 12V) |
| Luidspreker (optioneel) | 2x2W |
| Installatie (optioneel) | 1) lever wandbeugels voor wandmontage, VESA 75mm & 100mm |
| 2) lever een stabiele metalen voet ter ondersteuning van de monitor | |
| OSD-bediening | AUTO,+,POWER,-,MENU |
| helderheid, contrastverhouding, automatische aanpassing, fasepositie, klok, talen, functie, installeren, resetten |
Splendid Video Intelligence Technology optimaliseert videoprestaties en beeldgetrouwheid door kleur, helderheid, contrast en scherpte te verbeteren;
Gedetailleerde foto's
Gloednieuw ontwerp, eenvoudig en mooi, vrij en ongeremd. Alle stijlen kunnen worden aangesloten op monitorapparatuur, wees gerust om te kopen.
![]()
![]()
![]()
![]()