USB DC12V 10,4 inch touchscreen monitor 300cd/M2 12v touchscreen monitor
| Schermgrootte: | 10.4 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Oplossing: | 1024x768 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| type: | Resistieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Schermgrootte: | 10.4 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Oplossing: | 1024x768 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| type: | Resistieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Functie: | NFC, identificatie van vingerafdrukken, scan van QR-codes enz. |
|---|---|
| Aandrijvingsinterface: | 1 * Type-C-oplader, 1 * SIM-kaart slot, 1 * TF-kaart slot, 1 * oordopening, 1 * RS485-poort |
| Camera: | 2.0+5.0MP,2.0+8.0MP,5.0+13.0MP |
| Verwerkingsmiddelen: | RK3399 ((ARM Vier kern A53+Twee kern A72) |
| Display resolutie: | 1280x800, 1920x1200 optioneel |
| Modelnummer: | D7 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 15“ |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Schermgrootte: | 17 duim |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1280x1024 |
| Interface type: | VGA en DVI, HDMI, RS232- optioneel |
| Type: | Resistieve touch, 4 draden, 5 draden |
| Schermgrootte: | 12 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1024x768 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | Resistieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Schermgrootte: | 15 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1024x768 |
| Interface type: | VGA HDMI USB DC |
| Type: | Resistieve touch, met 4 of 5 draden, capacitieve |
| Schermgrootte: | 15 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1024*768 |
| Interface type: | VGA, HDMI, DVI, USB/RS232 |
| Type: | Resistieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Schermgrootte: | 10.4 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1024*768 |
| Interface type: | VGA, HDMI, DVI, USB/RS232 |
| type: | Resistieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Schermgrootte: | 12 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Oplossing: | 1024x768 |
| interfacetype: | VGA en DVI, HDMI - optioneel |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Grootte: | 15.6+14 inch dubbel scherm |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows7/10 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Hoofdvertoning: | 11.6/15.6" |
|---|---|
| Geheugen: | DDR3 2G |
| Hard Disk: | 32G SSD |
| CPU: | Intel N2930 / N2840 / I3 / 1900 |
| Besturingssysteem: | win7/Andrid |
| Veiligheid: | Vingerafdruksensor |
|---|---|
| Netwerk: | Bedraad / WIFI / 3G 4G 5G (optioneel) |
| Installatie: | de Desktop, muur zet op |
| Sleutelwoorden: | Tablet pc Android 14 inch |
| OSD-taal: | Multi OSD-taal |
| Verwerker: | Quad-core rockchip |
|---|---|
| Geheugen: | 2 GB+16 GB |
| Ondersteuning interface: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Gewicht: | 1,5 kg |
| LED -licht: | 4 zijden lichtbalk |
| Grootte: | 15 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3188 quad-core processor.6 |
| RAM: | 1GB DDR3 |
| ROM: | 8 GB |
| Operatiesysteem: | Android 5,1 |