FHD 1080P 11mm 13,3 inch Touch Screen Monitor / Type C Touch Monitor Voor Laos
| Schermgrootte: | 13.3 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920 x 1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 13.3 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920 x 1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
|---|---|
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Garantie: | 3 jaar |
| Reactietijd: | 5 ms |
| Toepassing: | Bureaublad, binnenshuis, wandmontage |
| Schermgrootte: | 15.6 inch,13.3 inch optioneel |
|---|---|
| Oplossing: | 4k/1920x1080 facultatief |
| interfacetype: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Garantie: | 3 jaar |
| CPU: | Dual-core A72+quad-core A53,2.0G, RK3399 |
|---|---|
| RAM: | 2 GB |
| Intern geheugen: | 16 GB |
| Besturingssysteem: | Android 7.1/9.0 |
| Aanraakscherm: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
| Schermgrootte: | 21.5 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| type: | capacitieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Schermgrootte: | 21.5 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| type: | capacitieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Schermgrootte: | 21.5 |
|---|---|
| kleur: | Zwart |
| Oplossing: | 1920x1080 |
| interfacetype: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | capacitieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Afmeting: | 15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Systemen: | Windows 7 |
| RAM: | 8 GB |
| ROM: | 128 GB |
| Afmeting: | 13.3/15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | i3 |
| Systemen: | Windows 7/10 |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Schermgrootte: | 15.6' |
|---|---|
| CPU: | I5-3210M |
| resolutie: | 1920x1080 |
| Bedrijfsvoering: | Windows 10 |
| RAM: | 8 GB |
| Schermgrootte: | 15.6' |
|---|---|
| CPU: | I3-3120M |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Bedrijfsvoering: | Windows 7/10, Android |
| RAM: | 2/4/6/8 GB |
| Verwerker: | Quad-core rockchip |
|---|---|
| Geheugen: | 4 GB + 32 GB |
| Ondersteuning interface: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Gewicht: | 1,5 kg |
| LED -licht: | 4 zijden lichtbalk |
| Maat: | 15.6 inch Android Tablet PC |
|---|---|
| Applicatie: | commerciële reclamedisplay |
| Helderheid: | 250cd/m2 |
| Reactietijd: | 5 ms |
| Ethernet: | Steun |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| Schermgrootte: | 17 duim |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1280*1024 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| type: | Resistieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |