Aanpasbare 13,3 inch RK3399 CPU Wand gemonteerde medische graad ziekenhuis tablet met 5.0M / P Camera
| Grootte: | 13.3inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| RAM: | 2 GB |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| ROM: | 16GB |
| Grootte: | 13.3inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| RAM: | 2 GB |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| ROM: | 16GB |
| grootte: | 10.1 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| systeem: | Android 11 |
| Ram: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Functie: | NFC, identificatie van vingerafdrukken, scan van QR-codes enz. |
|---|---|
| Aandrijvingsinterface: | 1 * Type-C-oplader, 1 * SIM-kaart slot, 1 * TF-kaart slot, 1 * oordopening, 1 * RS485-poort |
| Camera: | 2.0+5.0MP,2.0+8.0MP,5.0+13.0MP |
| Verwerkingsmiddelen: | MT6753 Octa-core 1,6 GHz; |
| Display resolutie: | 1280x800, 1920x1200 optioneel |