Industrial 15,6 inch RK3288 Android 8.1 Tablet PC 10 punt touchscreen
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerker: | RK3288, quad-core cortex A17,1.6G |
| Geheugencapaciteit: | 2 GB |
| Display resolutie: | 1280x800 |
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerker: | RK3288, quad-core cortex A17,1.6G |
| Geheugencapaciteit: | 2 GB |
| Display resolutie: | 1280x800 |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Aandrijvingsinterface: | USB-HDMI RJ45 |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerkingsmiddelen: | Rockchip |
| Maat: | 15.6 inch Android Tablet PC |
|---|---|
| Applicatie: | commerciële reclamedisplay |
| Helderheid: | 250cd/m2 |
| Reactietijd: | 5 ms |
| Ethernet: | Steun |
| Grootte: | 10. inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Verwerker: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Aanraakscherm: | Capacitatief scherm |
| Resolutie: | 1280*800 |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor Beroeps |
| Feature: | Waterdicht |
| Aandrijvingsinterface: | USB type C RJ45 |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Oplaadinterface: | Merkgebonden |
| Drive -interface: | USB 2.0 |
| After-sales service: | Opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveonderdelen, reparatie |
| grootte: | 15.6 inch. |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Systemen: | Android 11 |
| Ram: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Toepassing: | Binnen |
| kijkhoek: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Reactietijd: | 5 ms |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Sollicitatie: | Binnen- |
| Kijkhoek: | 89/89/89/89 (L /R /U /D) |
| Pixelveld: | 0,227 mm (W) |
| Contrastverhouding: | 1000: 1 |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288, quad-core cortex A17,1.6G |
| Intern geheugen: | 16 GB |
| Aanraakscherm: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
| Paneel: | 13.3"LCD-paneel |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Aandrijvingsinterface: | USB-HDMI RJ45 |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerkingsmiddelen: | Rockchip |
| Camera: | Voorste camera |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 10.1 " |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Octa-core, A53,1,5 g |
| CPU: | RK3288, quad-core cortex A17,1.6G |
|---|---|
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Bedieningssysteem: | Android 8.1 |
| Aanraakscherm: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
| Panel: | IPS scherm, waterdicht |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera 5.0MP |
| Display resolutie: | 1280*800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Type: | Tablet PC, industriële tablet |