10.1 inch RK3566 NFC POE Medische Tablet voor Ziekenhuizen voor het monitoren van medische dossiers en gegevens
| grootte: | 10.1 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| systeem: | Android 11 |
| Ram: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32GB |
| grootte: | 10.1 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| systeem: | Android 11 |
| Ram: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Grootte: | 13.3inch |
|---|---|
| Verwerkingsmiddelen: | Quad core cortex A17,1.6G,RK3288 |
| Ram: | 2GB/4GB |
| Geheugencapaciteit: | 16GB/32GB |
| Besturingssysteem: | Android 8.1 |
| Connectiviteit: | Wi-Fi, blauw-tand |
|---|---|
| Resolutie: | 1280*800 |
| NFC: | Ondersteuning |
| Wifi: | 802.11b/g/n |
| Contrastverhouding: | 800:1 |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | DC |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorkamera/achterkamer |
| Scherm: | 13,3 inch IPS |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera |
| Productenstatus: | Nieuw |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| kijkhoek: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
|---|---|
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Garantie: | 3 jaar |
| RAM: | 2 GB |
| SD-geheugenkaartgroef: | SD-kaart ((Max 32GB) |
| Camera: | Voorste camera |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 10.1 |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 13.3 " |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Octa -kern |
| Materiaal: | Metalen |
|---|---|
| Touchscreen type: | Capacitatief scherm |
| Poe.: | - Ja, dat klopt. |
| Sleutelwoorden: | medische Android tablet pc |
| Geheugencapaciteit: | 16GB/32GB |
| Panel: | IPS scherm, waterdicht |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera 5.0MP |
| Display resolutie: | 1280*800 |
| Operating System: | Android 8.1,10.1 |
| Type: | Tablet PC, industriële tablet |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | Micro-USB |
| Drive -interface: | USB 3.0 |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Functie: | Waterdicht |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Productenstatus: | Nieuw |