|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | WA1012T |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 stuk |
| Prijs: | USD 166 USD/UNIT |
| Verpakking Details: | Houten pakket |
| Levertijd: | 7 tot 10 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
Tablet android pc Alles in één android tablet met POE NFC functie 1280*800 resolutie.Dit professionele apparaat combineert robuuste prestaties met veelzijdige connectiviteitsopties voor commerciële toepassingen.
| Systemen | Specificaties |
|---|---|
| RAM | 2 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Operatiesysteem | Android 5.1/8.1 |
| Aanraakscherm | 10 punten capacitieve aanraking |
| Afbeelding | Specificaties |
| Panel | 13.3" LCD IPS-paneel |
| Resolutie | 1920*1080 |
| Actief gebied | 293.76 ((H) x165.24mm ((V)) |
| Afbeeldingsmodus | Normaal zwart, IPS |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Contrastverhouding | 800 |
| Luminansie | 250 cd/m2 |
| Afmetingsgraad | 16:10 |
| Netwerk | Specificaties |
| Wifi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Interface | Specificaties |
| Kaartsleuf | SD-kaart |
| USB | USB-host |
| Micro USB | Micro USB OTG |
| Extra USB | USB voor serie |
| RJ45 met POE | RJ45 |
| POE | IEEE802.3at/af |
| Power Jack | Gelijkstroomtoevoer |
| Hoortelefoon | 3.5mm oortelefoon + microfoon |
| Media play | Specificaties |
| Videoformaat | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263H.264, VC1, RV enz., ondersteunen tot 4K |
| Audioformaat | MP3/WMA/AAC enz. |
| Foto | JPEG |
| VESA | 75 x 75 mm |
| Voorzitter | 2*1,5 W |
| LED-lichtbalk | LED-lichtbalk |
| Camera | 2.0M/P, voorste camera |
| Werktemperatuur | 0-40°C |
| Taal | Meertalig |
| Accessoires | Specificaties |
| Adapter | Adapter, 12V/1,5A |
| Gebruikershandleiding | - Ja, dat klopt. |
Deze 13,3 inch tablet is gebaseerd op een stabiel Android-platform en biedt een hoge resolutie 1920x1080-displaykwaliteit en responsive touchscreen-interactie.Het ontwerp van industriële kwaliteit zorgt voor betrouwbaarheid op lange termijnDe ingebouwde POE-ondersteuning vereenvoudigt de bedrading en verlaagt de installatiekosten.het sneller en efficiënter implementeren voor systeemintegratoren en propertymanagers.
De geïntegreerde NFC-functionaliteit maakt veilige toegangscontrole, contactloos betalen en lidmaatschapsbeheer direct vanaf de tablet mogelijk.Dit biedt een handige en moderne interface voor zowel personeel als klantenDoor NFC te combineren met een betrouwbare touchscreen-interface kunnen bedrijven de snelheid van de dienstverlening verbeteren, fouten verminderen en de algehele operationele efficiëntie verbeteren.
Deze alles-in-één Android tablet is veelzijdig en ondersteunt een breed scala aan gebruiksgevallen:
De flexibiliteit ervan stelt integrators en distributeurs in staat om het in verschillende projecten te implementeren zonder meerdere gespecialiseerde apparaten te nodig te hebben.
Met POE-ondersteuning kunnen integrators de installatie vereenvoudigen door het apparaat via een enkele netwerkkabel te voorzien van stroom.vermindering van onderhoudsvereisten en totale eigendomskostenAndroid OS biedt compatibiliteit met standaard zakelijke applicaties, aangepaste apps en software van derden, waardoor schaalbare, aangepaste implementaties mogelijk zijn.
We begrijpen dat commerciële projecten vaak op maat gemaakte oplossingen vereisen.en interface aanpassingenDistributeurs en integrators kunnen gepersonaliseerde oplossingen aanbieden aan eindklanten en tegelijkertijd de integratiecomplexiteit en de doorlooptijd van het project verminderen.
Het kiezen voor de 13,3 inch Android all-in-one tablet met POE en NFC functie is meer dan het kopen van hardware, het is het verzekeren van een professionele oplossing voor moderne bedrijfsvoering.Het apparaat is ideaal voor bedrijven, integrators en distributeurs die op zoek zijn naar betrouwbare, flexibele en hoogwaardige technologie die de operationele efficiëntie en de klantervaring verbetert.