PC Computer 1920x1080 60Hz LCD Touch Screen Monitor Anti Glare
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 19 inch breed scherm |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/wit |
| Resolutie: | 1440X900 |
| Interface type: | DC, VGA |
| Helderheid: | 250 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920 x 1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920 x 1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
|---|---|
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Dikte: | 11 mm |
| Garantie: | 3 jaar |
| Productstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 13.3 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920 x 1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 13.3 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920 x 1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
|---|---|
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Dikte: | 11 mm |
| Garantie: | 3 jaar |
| Productstatus: | Voorraad |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
|---|---|
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Garantie: | 3 jaar |
| Reactietijd: | 5 ms |
| Sollicitatie: | Bureaublad, binnenshuis, wandmontage |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920 x 1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
|---|---|
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Dikte: | 11 mm |
| Garantie: | 3 jaar |
| Productstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 19,5 duim |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/wit |
| Resolutie: | 1280x1024 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | capacitieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Schermgrootte: | 20 inch breed scherm |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/wit |
| Resolutie: | 1600x900 |
| Interface type: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Kijkhoek: | Horizontaal 178° Verticaal:178° |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Connector: | Type-C/H-DMI |
| Voeding: | 100 tot 240 V wisselstroom (DC 12 V) |
| Installatie: | Desktop- of wandmontage |