|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM or CNHOPESTAR |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | HOP156 |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 eenheid |
| Prijs: | Price can be negotiable |
| Verpakking Details: | 53x10x31cm |
| Levertijd: | 2-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
[FHD 1080P IPS-scherm]: UPERFECT HDR draagbare display levert een levendig beeld en een echt meeslepende kijkbeleving met een prachtige 1920 x 1080 resolutie en een geweldige kleurweergave.6 inch Full HD IPS draagbaar scherm biedt 178°Volle kijkhoek en Eye Care technologie die ervoor zorgt dat uw ogen niet moe worden tijdens langdurig gebruik. Het paneel met een matte, anti-glare afwerking zonder spiegelend effect, geschikt voor gebruik binnen en buiten.
Deze draagbare HD-monitor wordt geleverd met een intelligente opvouwbare beschermende behuizing.kan de juiste hoek worden ingesteld volgens de hoogte van de gebruiker en de hoogte van de tafel; en kan ook worden geplaatst op standaard modus of portret modus volgens uw behoeften. ingebouwde 4 luidsprekers bieden u een meeslepende, surround sound ervaring.
1080P FHD & IPS-paneel: met 1920 x 1080 hoge resolutie en 15,6 inch full HD-scherm ondersteunt onze draagbare monitor HDR-technologie om een hoog dynamisch bereik van kleuren en beelddetails te bieden,het LCD-paneel met IPS-hardscreentechnologie heeft een uitstekende prestatie in reactietijd, dynamische hoge-definitiebeelden en nauwkeurige kleurweergave weergeven, waardoor u de beste visuele effecten en kijkbeleving krijgt.
Smart Cover & Charging Methods: De slimme behuizing is gemaakt van PU-leer om een uitstekende bescherming te bieden voor de hele monitor en kan in verschillende posities worden gevouwen om een stand te creëren.je kijkstijl verbeteren. Uitgerust met 5V / 4A adapter en USB Type-C kabel, niet alleen bieden u een stabiele stroomvoorziening, maar u kunt ook verbinding maken met de oplaad schat voor de werking.
Compatibele apparaten: Biedt dubbele Type-C en Mini HDMI-poort, de computermonitor is compatibel voor Laptop, PC, TV Stick, PS4, Xbox, Switch, Tablet, Phone en MAC, enz.Je kunt eenvoudig apparaten verbinden om zakelijke presentaties af te spelen, video's, films en games etc. (Opmerking: de pc-monitor heeft twee Type-C-poorten: één voor gegevensoverdracht en één voor opladen)
| Paneltype | IPS H 178/ V178 |
|---|---|
| Afbeeldingsgrootte | 15.6" |
| Helderheid | 350 cd/m2 |
| Resolutie (H x V) | 1920x1080@60Hz |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Paneloppervlak | Anti-glare |
| Aanraakpaneel | Aanraakpaneel |
| Interface | Invoer 1 | HDMI 2.0x1 voor video |
|---|---|---|
| Invoer 2 | TypeCx1 voor vermogen | |
| Invoer 3 | TypeCx1 voor video | |
| Invoer 4 | Micro USBx1 voor gegevensoverdracht | |
| Type-C voor zowel A/V als vermogen | Ja, het signaal TC-poort ondersteunen het |
Batterij: 10000 mAh